Słodkie paseczki na paznokciach – czy to w stylu Art deco? Tydzień 6 projektu „Poznaj metody zdobienia paznokci”

Jakiś czas temu dostałam w prezencie trochę słodyczy z USA (o jeny jakie smaczne! :D) w tym bożonarodzeniową cukrową laskę. Tak mi się spodobał jej wygląd, że od razu chciałam mieć ten cudny wzór na paznokciach.Pewnie nie jest to w stylu art deco, bardziej pasuje do bożonarodzeniowych inspiracji, ale paski są, więc ja uważam tydzień szósty projektu „Poznaj metody zdobienia paznokci” za zaliczony.  
Wykorzystane lakiery:
- Smart Girls Get More nr 65 – ciemnan brokatowa zieleń
- China Glaze Roguish Red – ciepła, nasycona czerwień
- Wibo Art Linear nr 8 – biały lakier do zdobień.Po paru dniach zamieniłam błysk na mat. Druga wersja dużo mniej mi się podoba, ale brokatowa zieleń nabrała tak pięknego satynowego wykończenia, że nie mogłam przestać się jej przyglądać ;) mam już pomysł na wykorzystanie tego w następnym zdobieniu :)Więcej prac z projektu „Poznaj metody zdobienia paznokci” o Joanny Redy możecie zobaczyć tutaj.
U mnie w kolejce czekają niebieskie gwiazdeczki, zapraszam wkrótce :)

1 komentarz:

  1. cudnie :) świetne źródło inspiracji! :)
    mimo że wersja matowa bardziej przypomina wykończenie laseczki na żywo, to wolę tę błyszcząca :)

    OdpowiedzUsuń

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)