Klasyczny french manicure i zdobienie nutkami – tydzień pierwszy projektu "Hobby"


W tym tygodniu rusza kolejny paznokciowy projekt – „Hobby”. Jego pomysłodawczynią i organizatorką jest autorka bloga http://zpazurkiem.blogspot.com/. Zapraszam do zabawy! 

Na pierwszy ogień idzie „Muzyka”. U mnie klasycznie i dość banalnie, ale zawsze chciałam namalować nutki na paznokciach.
  


Wykonanie:
-        Baza Poshe
-        Jedna cienka warstwa lakieru Wibo Express Growth z serii NUDE trends
-        Białym linerem do zdobień Wibo namalowałam frenchowe paski. Polecam do tego właśnie takie cienkie pędzelki, maluje się bardzo wygodnie, nawet na prawej dłonie spoko mi wyszło. Na pewno lepiej, niż w zdobieniu które zaprezentuję w przyszłym tygodniu – tym razem paski nie są tak strasznie za grube, choć niestety każdy jest trochę inny – malowałam wzdłuż naturalnej białej linii, a moje paznokcie wciąż są nierówne. Ale i tak się cieszę, bo coraz lepiej mi idzie ładny frech, trzeba ćwiczyć :)
-        Nutki namalowane czarym lakierem do zdobień kupionym w sklepie alphanailstylist. Można też się pośmiać – jestem taka zdolna, że udało mi się niektóre z ich namalować odwrócone na lewą stronę :P
-        Jedna warstwa znanego lakieru My Secret nr 104. Bezbarwna warstwa z flejksami, które błyszczą na czerwono (gdy patrzymy na wprost) i zielono (gdy światło pada pod kątem). Bardzo mi się ten efekt podoba, polecam lakier! W rzeczywistości efekt jest dużo wyraźniejszy, niż na zdjęciach wyżej, nie trzeba się specjalnie przyglądać, żeby go zaobserwować.
-        Na koniec obowiązkowo Seche Vite.


I wersja matowa :) Ładnie podkreśla błyskotki z lakieru My Secret :)Aby obejrzeć więcej prac z projektu polecam zajrzeć TUTAJ.
Jeżeli chcecie zobaczyć więcej moich propozycji na french manicure zapraszam TUTAJ.

14 komentarzy:

 1. Roztańczone nutki :) Ładnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. jak ładnie :) śliczne nutki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo lubię motyw nutek na pazurkach :D Może i bardzo przewidywalny motyw, ale za to jaki uroczy! Trudno się maluje na pazurkach nawet linerami specjalnie do tego przeznaczonymi. Ja z tymi pędzlami zawsze mam problem :/

  OdpowiedzUsuń
 4. trening czyni mistrzem :)
  klasyka z przytupem i melodyjką ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. No tu nikt nie będzie miał wątpliwości, że to muzyka;) A z flejksami wygląda super :)

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczne i delikatne :) zdecydowanie lubię to :P

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja postawiłam na nutki w tym temacie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Może i nutki są częste, ale żadna nie jest taka sama! ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak oglądam te wszystkie zdobienia, to żałuję, że sama nie wzięłam udziału w projekcie ;) Fajna interpretacja tematu. Już jestem ciekawa, co przygotujesz na kolejny raz ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. genialny jest ten lakier my secret :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)