Gościnne: Gradient i stemple

Zdobienie, które wykonałam pannie H. z założenia miało nawiązywać do feniksów, stąd gradient w kolorach zachodzącego słońca i ptaszek na paznokciu palca serdecznego. Panna H. ma bardzo małe paznokietki, wygląda to uroczo, ale trzeba się nakombinować, żeby namalować coś na tak małej powierzchni - musicie użyć wyobraźni, żeby zobaczyć tam tego feniksa ;) Aby uatrakcyjnić całość zdecydowałyśmy się także na konadowe stempelki z płytki m51.
Wykorzystane lakiery to: Wibo Gel Like Mary Rose, Catrice Heavy Metallilac oraz China Glaze Blurple Bizarre. Do stempli czarny lakier z allegro, do “ptaszka” czarny lakier do zdobień.
Całość bardzo się spodobała zarówno właścicielce paznokci jak i mnie, byłyśmy bardzo zadowolone z efektu :)  

To był bardzo miły wieczór, pozdrawiam pannę H. i dziękuję za super zabawę z lakierami, jak tylko będę miała wolne popołudnie szykuje się powtórka :D


Krokusy z moich paznokciu przedstawiałam tutaj.

3 komentarze:

  1. nie przemawia do mnie, ale to tylko moje subiektywne zdanie :) nie ma co sie przejmować tylko tworzyć coraz wiecedj i szlifowac swoje umiejętności :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie kolorek bazowy, nie do końca gra z czarnymi wzorami :) Ale same motywy bardzo fajne, najbardziej podoba mi się ten na kciuku :)

    OdpowiedzUsuń
  3. mnie się nie podoba całość, za dużo na raz - nie ma jakiegoś przewodniego motywu... za to te kwiatuszki na drugiej ręce - prezentują się wybornie :)

    OdpowiedzUsuń

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)