Colour Alike Green Go i żonkile

Dzisiaj przedstawiam wspaniały Colour Alike “Green Go”. Na zdjęciu dwie warstwy plus top. Kombinowałam ze światłem i ustawieniami bieli, aby jak najlepiej pokazać kolor i właściwości lakieru – odcień znacznie się zmienia w zależności od oświetlenia i ułożenia dłoni. Zachwycił mnie, gdy zobaczyłam świetną recenzję u Kleopatre – klik i został moim „must have”. Zdziwiłam się nieco, gdy w trakcie zakupów zobaczyłam zdjęcie prezentujące kolor na stronie producenta (klik) – zupełnie nie oddaje tego, jak lakier wygląda w rzeczywistości! Cieszę się jednak, że Colour Alike przywróciło serię Chlorofile z której to cudo pochodzi i że wreszcie do mnie trafił :D Uwielbiam nietypowe lakiery!
Pierwsze wrażenie może być rozczarowujące – w buteleczce jest to chłodna, przybrudzona mięta. Gdyby nie dziwny, jakby różowy poblask, mogłaby się kojarzyć z miętą od Miss Sporty, którą pokazywałam tutaj.


Ale nabiera tego czegoś w odpowiednim świetle – przepięknie błyszczy się na zielono – wspaniały odcień, zwraca uwagę i nadaję trochę ciepła całości, wydaje się mieć nieco złotawych tonów. 


Zdarza mi się takie oryginalne lakiery od czasu do czasu ponosić solo, ale to przede wszystkim dlatego, że trudno jest je ozdobić, tak aby nie zgubić ich piękna pod nadmiarem dodatków. W tym wypadku po jednym dniu dodałam malowane żonkile.

7 komentarzy:

 1. Ciekawy kolor :) Oj wiem jak trudno zrobić takim lakierom porządne zdjęcie żeby oddać to, co w nich najlepsze! CA wygląda jakby jeszcze coś z holo miał (szczególnie na przedostatnim zdjęciu :D )

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolor faktycznie ciekawy, ale zupełnie nie w moim guście :) Za to ozdobiony z tym żonkilem nabiera charakteru :) Ślicznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardziej mi się podoba ze zdobieniem. Ten żonkil jest wspaniały

  OdpowiedzUsuń
 4. faktycznie taki trochę kameleon :D

  OdpowiedzUsuń
 5. mnie się nie podoba to wykończenie, ale żonkil wyszedł cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. lakier mi się średnio podoba.. nie przepadam za takim wykończeniem, za to żonkil jest boski! :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)