Stokrotki na Żabiance


Jako rodowita mieszkanka okolic Trójmiasta bardzo ucieszyłam się, że Colour Alike wprowadza serię lakierów inspirowaną miastem Gdańsk. Oczywiście musiałam mieć kilka z nich :D
Na pierwszy ogień trafił lakier Gdańsk – Żabianka, GDN 485. To groszkowa zieleń o prawie że kremowym wykończeniu. Jak się uprzeć, to można się doszukać delikatnego shimmeru, ale ledwo to widać, za to całość wspaniale błyszczy. Lakier bardzo dobrej jakości, na zdjęciu dwie warstwy. Teraz za każdym razem, gdy jestem na Żabiance (dzielnica Gdańska), mam w głowie ten kolor :D


Do takiego wiosennego koloru pasuje wiosenne zdobienie – zdecydowałam się na proste, kropkowe stokrotki. Bardzo jestem zadowolona z tego, że obok dużych kwiatków domalowałam też malutkie – bardzo mi się to podoba. 

Czy Wy też widzicie jajka sadzone? :P


6 komentarzy:

 1. O jak wiosennie i przyjemnie! :D Bardzo pozytywne zdobienie.
  Ja tam nie widzę, żadnych jajek tylko urocze kwiatuszki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna zieleń.. kwiatk iwyglądają na nim bardzo uroczo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. polska łączka :)
  mam ten lakier i bardzo mnie się podoba, choć jeszcze nie wstawiałam recenzji, a cały mani taki wesoły i optymistyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jeju jeju ale ślicznie! zauroczyłam się w tych paznokciach ^^

  OdpowiedzUsuń

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)