Ćwieki na czerwonym


Zdobienie, które wpasowuje się w dwa projekty – jest kolor czerwony, są ćwieki ;) Bardzo spodobało mi się to zdobienie, na żywo wygląda fenomenalnie ;)
Na mokry czerwony lakier delikatnie nałożyłam strzępki naklejek całopaznokciowych Donegal – w ten sposób wykorzystałam resztki jakie pozostały mi z poprzedniego zdobienia. Takie fragmenty z daleka wyglądały jak chińskie znaczki ;) Do tego dołożyłam ćwieki i miks czarnych i srebrnych bulionowych kuleczek. Ozdoby umocowałam przy pomocy bezbarwnego lakieru, całość utrwaliłam dodatkowo topem.Czerwony to kolor przewodni pierwszego tygodnia projektu „Tęcza”. Szczegóły tutaj.Natomiast ćwieki, to główny motyw pierwszego tematu w projekcie u KOKietki – szczegóły tutaj.10 komentarzy:

 1. no świetnie to wygląda, rockowo i z pazurem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. mi to z daleka przypominało statki lub kotwicę (jak się nie przypatrywałam jakoś bardzo), a nie chińskie znaczki xd
  Bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. łał fajne, i jaki ciekawy pomysł ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. dwa w jednym ;D faktycznie te kawałki naklejek przypominają chińskie znaki ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł i świetny mani! Doskonale, że miałaś pomysł na zużycie "resztek". Powstało z tego coś na prawdę ciekawego i oryginalnego. Tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tyle elementów, a tak się fajnie komponują ;) Bardzo ciekawy i naprawdę oryginalny efekt ;)

  OdpowiedzUsuń

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)