KOCI KONKURS


Konkurs zakończony. Listę zwycięzców i galerię prac uczestników można podziwiać w zakładce "W kotki".

Mój blog miesiąc temu cicho obchodził pierwszą rocznicę, liczba obserwatorów zbliża się do magicznej setki, czas świętować i nagrodzić moich wspaniałych czytelników za wspólnie spędzony czas. Dziękuję Wam i bawcie się dobrze ze mną dalej! Ogłaszam konkurs na zdobienie paznokci pod hasłem „KOT”! Interpretacja hasła dowolna, ważne jedynie, aby w dowolny sposób nawiązywała do kocich motywów. To mój pierwszy konkurs i strasznie się denerwuję, liczę na Was! Mam nadzieję, że nagrody się spodobają, w ramach bloga nie nawiązuję współpracy ze sponsorami, więc trudno mi zgromadzić oszałamiającą nagrodę, ale co nieco przygotowałam. Jeżeli zgłosi się dużo osób, planuję coś jeszcze dorzucić. Zbliża się wolny czas przerwy świątecznej, może wykorzystacie go na przygotowanie czegoś kociego? Ponieważ doszłam do wniosku, że mam zupełnie inny gust niż większość i nie chcę nikogo krzywdzić moją bardzo subiektywną oceną jedną pracę wybiorę ja, a drugą wyłonimy w głosowaniu. Proszę nie narzekać na brak szans, ponieważ jedna z nagród trafi do szczęśliwej osoby wybranej przez moje koty :P W praktyce oznacza to coś w rodzaju rozdania z losowaniem, ale bez narażenia mnie na ryzyko nieprzyjemności prawne związane z łamaniem przepisów gier losowych ;). Ze wszystkich prac konkursowych chciałabym przygotować galerię „kocich paznokci”, mam nadzieję, że pomożecie mi ją stworzyć. Zachęcam każdego do udziału!Baner konkursowy.
Poznajcie mojego kocurka ;)Zadaniem konkursowym jest przygotowanie zdobienia paznokci pod hasłem „Kot”.

Przedmioty z puli nagród rozdzielę pomiędzy trzech zwycięzców:

- Zdobywca I miejsca, czyli autor pracy, która spodoba mi się najbardziej

- Laureat „Nagrody publiczności” dla pracy wybranej w głosowaniu.

- Szczęśliwie wylosowanego uczestnika konkursu.

Można zgłosić dowolną ilość zdobień, prace mogą być wcześniej publikowane.

Konkurs trwa od teraz do godziny 23:59 dnia 20 stycznia 2014.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem, w którym zawarłam wszystkie zasady konkursu.Rzut oka na nagrody - lakiery i akcesoria do ozdabiania paznokci. Szczegółowa lista poniżej. 
Regulamin konkursu:

1.      Konkurs trwa od 15 grudnia 2013 do godziny 23.59 dnia 20 stycznia 2014.

2.      Organizatorem konkursu i sponsorem nagród jest autorka bloga cienistosc.blogspot.com theCieniu.

3.      Nagrody wysyłane są na koszt organizatora, wyłącznie na terenie Polski.

4.      Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

a.       Przygotować zdobienie paznokci do hasła konkursowego „KOT” – nawiązujące do motywu kota, przedstawiające kota itp., interpretacja dowolna.

b.      Być obserwatorem bloga cienistosc.blogspot.com LUB polubić ten blog na bloglovin LUB polubić profil bloga na Facebooku (co najmniej jedno wybrane z trzech wymienionych sposobów śledzenia bloga).

c.       Wyrazić zgodę na opublikowanie pracy w zakładce „W kotki” na blogu cienistosc.blogspot.com. Każda praca będzie podpisana i opatrzona linkiem przekierowującym na stronę autora.

5.      Pierwsze miejsce i zestaw nagród stanowiącą około 40% wartości całej puli zostanie przyznane autorowi najładniejszej pracy wybranej przez organizatora. Prace osoby, która zajęła I miejsce nie biorą udziału w dalszych częściach konkursu.

6.      Drugie miejsce i i zestaw nagród stanowiącą około 40% wartości całej puli zostanie przyznane autorowi pracy, która wygra w głosowaniu. Głosowanie będzie trwało tydzień, a prawo oddania głosu przysługuje wyłącznie uczestnikom konkursu. Każdy głosujący będzie miał 3 punkty do dowolnego rozdysponowania między pracami konkursowymi. Na zachętę moje koty wybiorą jedną osobę wśród głosujących, która dostanie małą nagrodę-niespodziankę.

7.      Trzecie miejsce i zestaw nagród stanowiącą około 20% wartości całej puli zostanie przyznana uczestnikowi konkursu, którego wybiorą moje koty. Ta część będzie miała charakter rozdania (candy) dla uczestników konkursu. Osoby, które zajęły I bądź II miejsce nie biorą udziału w tej części konkursu. Każdemu przysługuje na start 1 los za każdą pracę zgłoszoną do konkursu i 2 losy za śledzenia bloga cienistosc.blogspot.com (obserwatorzy, bloglovin LUB profil na facebooku, po 2 losy za każdy, maksymalnie 6 losów). Można zwiększyć swoje szanse na wygraną zdobywając dodatkowe losy:

a.       6 losów za osobny post na temat konkursu.

b.      4 losy za wspomnienie o konkursie w notce

c.       3 losy za baner w pasku bocznym bloga

d.      4 losy za dodanie do blogrolla

e.       1 los za każde publiczne udostępnienie informacji o konkursie na facebooku, można kilka razy, maksymalnie

f.       Po 1 losie za udostępnienie informacji każdą inną drogą (pinterest, twitter itp.)

g.       1 los dla top komentatorów ostatniego miesiąca (sprawdzany stan w chwili rozpoczęcia konkursu) - lista:
h.      1 los dla top komentatorów ostatniego miesiąca (sprawdzany stan w dniu zakończenia konkursu)

8.      Można zgłosić do konkursu dowolną ilość prac.

9.      Prace mogą być wcześniej opublikowane na blogu/stronie fb – w takiej sytuacji należy zgłosić je do konkursu w formie linka do posta ze zdjęciami.

10.  Prace wcześniej nieopublikowane proszę sfotografować z karteczką z odręcznie napisanym podpisem lub hasłem nawiązującym do konkursu. Maksymalnie dwa zdjęcia dla każdej pracy. Na zdjęciu powinny być widoczne co najmniej 4 paznokcie.

11.  W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie bądź niepełnoletnie za zgodą rodziców lub opiekunów.

12.  Część lakierów sponsorowanych przeze mnie jest używana (maksymalnie 1 raz; adnotacje przy liście poniżej). Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z akceptacją tego faktu. Nagrody nie podlegają reklamacji. Lakiery te są w dobrym stanie.

13.  Osoby oszukujące (cudza praca, dodatkowe losy uzyskane dzięki blogom prowadzonym tylko do rozdań, oszukiwanie przy dodatkowych losach itd.) zostaną zdyskwalifikowane.

14.  Wyniki dotyczące pierwszego miejsca zostaną ogłoszone na blogu w przeciągu 7 dni od zakończenia konkursu. W tym samym momencie rozpocznie się tygodniowe głosowanie w wyniku którego zostanie wyłonione II miejsce – wynik zostanie podany dzień po zakończeniu głosowania. Na sam koniec podam też szczęśliwe III miejsce.

15.  Poszczególne przedmioty z puli nagród rozdziela między wygranych organizator. Osoby, które wygrały zostaną poproszone o wysłanie wraz z adresem listy nagród, które najbardziej przypadłyby im do gustu – organizator postara się w miarę możliwości choć częściowo rozdzielić nagrody tak, aby każdy był zadowolony.

16.  Osoba która wygrywa zostanie o tym powiadomiona mailowo i ma na dostarczenie danych do wysyłki 15 dni licząc od chwili ogłoszenia wyniku. Jeżeli pomimo prób kontaktu dane wysyłkowe nie zostaną przekazane w terminie nagroda przypadnie komu innemu.

17.  Nagrody zostaną wysłane w przeciągu 5 dni roboczych od otrzymania wszystkich maili z danymi do wysyłki.

18.  Zgłoszenie należy wysłać mailowo na adres cienistosc@gmail.com wraz z wypełnionym poniższym formularzem.

19.  Na każdy mail zgłoszeniowy odpowiadam w celu potwierdzenia dostarczenia wiadomość. W razie problemów proszę o dodatkowy kontakt w komentarzu.

20.  Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie, w tym odwołania konkursu, bez podania przyczyny.Formularz zgłoszeniowy do wysłania na adres cienistosc@gmail.com:

Śledzę bloga poprzez … jako …

Zdjęcia pracy w załączniku …

Linki do opublikowanych prac …

Zdobyłem/łam dodatkowe losy poprzez: …[lista wszystkich linków itp.]

Zapoznałem/łam się z regulaminem konkursu i wyrażam zgodę na opublikowanie mojej pracy na blogu cienistosc.blogspot.com

Lista nagród:
  
Barielle Fallen Star - kremowy niebieki z pomarańczowym brokatem. Wypróbowany na 1 paznokciu.
Barielle Out-Grey-Geous - grafitowy z błyszczącym holograficznie shimmerem. wypróbowany na 1 paznokciu.
Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji używać lakierów Barielle, to warto wypróbować, są bardzo dobrej jakości :)China Glaze Winter Holly - mała buteleczka zielonego cuda z mnóstwem drobinek odbijających światło we wszystkich kolorach tęczy. Nowy.
Vipera Elcanto Twinkling Star - brokatowy top, czarne i srebrne drobinki w różnych kształtach, o fantastycznym holograficznym połysku.Catrice Heavy Metallilac - doskonały dla fanek fioletu, niestety już niedostępny. Przepiękny ciepły fiolet z różowym shimmerem, o metalicznym połysku.  Nowy. Mam swój egzemplarz i to jeden z moich ulubionych lakierów. Flormar 420 - neonowy żółty, nie wymaga białej bazy, kryje po ok. 3 warstwach. Nowy. Mam swoją buteleczkę i bardzo jestem z niego zadowolona. 
Flormar Black Dot DB02 - coś dla fanek jogurtowych lakierów. Miętowo-niebieski z czarnym brokatem. Nowy.
Flormar Duo Chrome DC05 - zielono-złoty szał. Nowy. Mam też buteleczkę dla siebie, ale jeszcze nim nie malowałam - na razie tylko się zachwycam ;)Golden Rose Rich Color nr 44 - seledynowo-miętowy. Wypróbowany na jednym paznokciu.Marmurkowe lakiery Lemax z czarnym pyłkiem.
Żółty - raz użyty. Dobrze kryje i się rozprowadza.
Różowy, nowy.Miss Sporty Metal Flip - fioletowo-zielona benzyna. Nowy.
Miss Sporty - kremowy kolor z drobinami odbijającymi światło na różowo-zielono. Nowy. Mam też swoją buteleczkę i już mało z niej zostało, teraz rzadziej po niego sięgam, ale kiedyś zasłużenie był wśród ulubieńców.MIYO Mini Drops. Nr 114 Mango, nr 124 Pearly Touch, nr 103 Funky. Nowe.My secret. Nowe.
167 Kiwi - limonkowy z czarnym pyłkiem, pachnący.
172 Sandy Blue Sparks - czarny piasek z zielono-niebieskimi drobinkami. 
Mam swoje egzamplarze obu lakierów i bardzo mi się podobają :)Lakiery Rosana, dostałam cały zestaw w prezencie, część zostawiłam sobie, a część odłożyłam do konkursu. Czerwony, fiolet w odcieniu lawendy, błękitno-niebieski, klasyczny srebrny i srebrny brokatowy top.Vipera Roulette nr 40 - top z wielokolorowymi kawałkami folii, już słynny ;) Nowy.Sally Hansen Salon Manicure Mousseline. Wypróbowany na jednym paznokciu - odcień nie pasuje do mojego koloru skóry, dlatego trafił tutaj, ale generalnie to całkiem spoko nudziak. Lakier termiczny AllePaznokcie nr 33 - brązowo-czerwony. Wypróbowany na jednym paznokciu.Wibo WOW Matte Effect Glitters - matowe topy z płatkami brokatu.
Zupełnie mi się nie spodobały, ale widzę, że mają wielu fanów, dlatego trafiły do konkursu.
Nr 1 złoty, raz użyty.
Nr 3 fioletowy, wypróbowany na jednym paznokciu.Wibo Express Growth.
Nr 483 - morski niebieski o pięknym shimmerze. Nowy.
Nr 484 - shreckowy zielony, 2 razy użyty.Wibo Glamour Nails nr 1 - rudy błysk. Wypróbowany na jednym paznokciu.


Ozdoby do paznokci:
Motylki w różnych odcieniach pomarańczu.
Czterolistne konieczynki, miks kolorów.
Kwiatki - gwiazdki z dziurką, miedziane.
Króliczki Playboy'a w czarno-białe pasy.
Niebieskie łezki z holograficznym połyskiem.

Sypki brokat: różowy i czerwony.

Bulion, różnej wielkości.
Ciemnoczerwony, czerwony, czarny, oliwkowo-zielony, miętowo-zielony, kremowy, metaliczne różowe - duży i mały.

Folia cięta, holograficzna.
Czerwona, pomarańczowa, żółta, niebieska i zielona.

Naklejki całopaznokciowe Sally Hansen.

Odzoby do panzokci:
Kwadraty z dziurką i kocie oczka. Miks kolorów.

Półperelki: złotawe, fioletowe i zielone. Są jeszcze błękitne, ale zapomniałam dołożyć je do zdjęcia.

Półprzezroczyste urocze serduszka. Błękitne, zielone, jasnoróżowe i fioletowe. Z pięknym połyskiem.

Trawka, super błyszczy! Zielona i żółta.

Trójkąty z dziurką. Miks kolorów, złote holograficzne, kremowo-pomarańczowe, bordowe, różowe, niebieskie i białe.

Moro. Pomarańczowe, pastelowe jasnozielone, pastelowe zielone.

Naklejki wodne.
Czaszki, wstażeczki i kwiatki. Czaszki z rożą. Piórka. Słodkie sówki. Kokardki i kotwice. Kotki, jeszcze więcej kotków. Suwaki. Czaszki. Całopaznokciowe paski.Jeżeli zgłosi się dużo chętnych, dorzucę więcej do puli nagród :)
Weźmiecie udział?


35 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Wszystko, co jest związane z kotami jest świetne :P

   Usuń
 2. cudowny konkurs! na pewno wezmę w nim udział!:)
  no i przede wszystkim gratuluję rocznicy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) cieszę się, że weźmiesz udział, czekam na pracę :)

   Usuń
 3. świetny konkurs! ;) koty to coś dla mnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejnych lat z okazji roczku :)
  A lista nagród imponująca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Niewątpliwie wezmę udział! Czekaj no, aż coś zmaluję! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Super nagrody ! Koniecznie muszę coś zmalować, choć chyba pod tym względem jestem beztalenciem :D

  OdpowiedzUsuń
 8. A powiedz mi jeszcze, można zrobić zdjęcie jednej dłoni ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. mozna, wiekszosc osob wlasnie tak robi. Ciesze sie, ze chcesz wziac udzial w konkursie, czekam na prace :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale fantastyczny konkurs! Na pewno się zgłoszę i to nie z jedną pracą, bo nagropdy super

  OdpowiedzUsuń
 11. nie mam teraz czasu na czytanie wssystkiego, ale chetnie dolaczymy ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ahh temat idealny dla mnie - na pewno coś zmaluję od siebie :) Gratulacje z okazji rocznicy bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Z chęcią wezmę udział :) I fajnie że dałaś możliwość żeby zdobienia już opublikowane brały udział :D

  OdpowiedzUsuń
 14. :):) hmnm jak dostane kociej weny to na pewno coś zmaluje, choć zwierząt malować nie potrafie :):) no nic, zobaczymy co z tego wyjdzie :) jak cos nadającego sie do do publikacji to wyślę :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Dla China Glaze Winter Holly wezmę udział, choć pewnie moje szanse są marne, ale spróbuję! :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Już wysłałam zgłoszenie i jestem ciekawa czy doszło

  OdpowiedzUsuń
 17. Mam nadzieję, że moje zgłoszenie dotarło :) Niedługo doślę jeszcze drugie :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zaspamuję Cię dziś :D ale mam jeszcze pytanie - czy jak już wyślę prace, to mogę je u siebie opublikować, czy czekać do ogłoszenia wyników? :) Będę wdzięczna za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mail dotarl, przed chwila odpisalam.
   Mozesz teraz opublikowac to zdobienie, bez problemu :)

   Usuń
 19. a ja wczoraj opublikowałam koteczki, a dzisiaj trafiłam na info o konkursie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właściwie to dzisiaj opublikowałam, chwilkę po 00:00, hehe

   Usuń
 20. A jak już zrobiłam zdjęcia i zapomniałam karteczki to muszę jeszcze raz bawić się w fotografowanie? Bo trochę mi ciężko lewą ręką aparat obsługiwać ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby było fair względem innych uczestniczek masz do wyboru kilka opcji:
   - opublikuj zdobienie na blogu i zgłoś całego posta
   - zrób byle jakie zdjęcie z karteczką, nie musi być ładne ani wyraźne i dołącz do zgłoszenia jako trzecią fotkę, a ja nie będę go brała pod uwagę przy ocenie (już ktoś tak zrobił i wszystko jest ok:))
   Chodzi tylko o to, żeby uniemożliwić kradzież zdjęć ze zdobieniami. Ufam Wam generalnie i wierzę, ze nie zrobiłybyście nic tak strasznego, ale na wszelki wypadek umieściłam takie wymagania w regulaminie. Podsumowując wystarczy cokolwiek, co pokaże mi, że to nie są czyjeś zdjęcia z Internetów, tylko Twoja praca :)

   Usuń
  2. Okk :) już przebrnęłam przez fotografowanie z karteczką, więc później wyślę zgłoszenie :)

   Usuń
 21. super konkurs i ja uwielbiam koty i muszę coś zmalować:)

  OdpowiedzUsuń
 22. mam 8 kotów ;) namalowane jeszcze tylko wysłać ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja juz dawno wysłałam zgłoszenie i nie pojawiło sie jeszcze w galerii W kotki

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie martw się, na razie w galerii "w kotki" są tylko moje zdobienia, a te konkursowe zostaną tam umieszone w przyszłym tygodniu, po zakończeniu konkursu, kiedy rozpocznie się głosowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak zwykle na ostatnią chwilę, ale mi też udało się zmalować kociska - nie dostałam tylko potwierdzenia na maila, że zgłoszenie dotarło, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Przed chwilką wysłałam maila z 3 pracami. Jedna robiona dziś specjalnie na konkurs no i dwie wcześniej publikowane.. Mam nadzieję, że mail dojdzie bez problemów :)

  OdpowiedzUsuń
 27. uff udało mi się zgłosić przed zakończeniem ;) nic nowego nie wysłałam, ale jakaś tam szansa jest

  OdpowiedzUsuń
 28. Aaaa, szkoda że dzisiaj się dowiedziałam o konkursie :/
  Zatem nie pozostaje mi nic, prócz życzenia dziewczynom powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)