Gradientowe kotki


To już się robi tradycja – Bubble Tea i malowanie paznokci z panną A. Tym razem dołączyła do nas także panna P. Obie dziewczyny wybrały gradient i koty, choć zdecydowały się na trochę inne kolory i wzory. Tak oto powstały wesołe zdobienia dla dwóch przyjaciółek :)
Wybaczcie zachlapane lakierem skórki, moje modelki bardzo się spieszyły i nie miałam czasu na porządne wykończenie manicure, ale obiecały, że zajmą się tym w domu.W obu zdobieniach króluje przepiękny miętowy Paese nr 191. Pannie A. bardzo podobał się też fioletowy Paese nr 21. Aby uzyskać ładne przejście kolorów dołożyłam pomiędzy nie także nieco niebieskiego Barielle 5071 „Swizzle Stix”. Podobne kotki malowałam już nie raz, tym razem w kluczowym momencie kazałam się dziewczynom skupić i wyszło bez zeza ;)Pannie P. poprosiła mnie o róż, wybór padł na Wibo Extreme Nails ze starej kolekcji „candy pastel trend”. Dla ładnego przejścia kolorów dołożyłam niebieski Colour Alike nr 487 „Daleko do Sopotu?” z kolekcji GDN, a do tego odrobinkę fioletu Paese. Wzorek był inspirowany zdobieniem Justine145, które przesłała na koci konkurs. Na niektórych paznokciach też miał być frencz, ale trochę się zapędziłam z gradientem ;)
 

Pomijając nieszczęsne niedoczyszczone skórki, jak Wam się podoba? Dziewczyny były zachwycone :)

15 komentarzy:

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)