Bałtyk, Bałtyk... na paznokciach!


Plażowe zdobienie paznokci, inspirowane falami Bałtyku.. i czymś jeszcze. Z przepięknym tęczowym błyskiem lakierów holograficznych. Przywołałam nimi słońce! 

Ruszamy w trasę po Polsce razem z Edytą z bloga Nails and More. Pierwszym przystankiem jest nasze piękne polskie morze. Jak zapowiedziałam, w następnym poście przedstawię Wam moją propozycję wycieczki nad Bałtyk i przy okazji wyjaśnię, dlaczego na paznokciu kciuka pojawiły się te plamki. Bądźcie czujni, relacja znad morza już jutro!

Widzicie te tęczowe błyski? Na żywo są jeszcze lepsze!

 

Wreszcie dostałam paczkę, którą zamówiłam w sklepie Colorowo.pl z przepięknymi lakierami holograficznymi. Pierwsze foty pokazywałam na facebooku, lakiery Colour Alike są obłędnie śliczne! Aż nie mogłam się zdecydować, po które sięgnąć najpierw, ostatecznie wybór padł na zielenie i niebieskości.
Pastelowe lakiery bazowe to niebieski „Niebieskie migdały” i zielonkawy „To był maj” nałożone gąbeczką jako gradient. Falowane stemple wykonałam przy pomocy „Bamberki” i płytki od Promoto XL nr 13. Na kciuku pojawiły się kamuflażowe ciapki malowane przy pomocy zielonego lakieru holograficznego nr 517 (jeszcze nie ma nazwy), użyłam też „Do jasnej choinki!” i znów „Bamberki”.

Od lewej: To był maj, Niebieskie Migdały, Bamberka, nr 517, Do jasnej choinki


Minioną sobotę spędziłam na plaży, fantastycznie się bawiąc na maratonie Zumby. Jeny, jak było super! W Trójmieście wreszcie zapanowało upalne lato, za którym tak tęskniłam. Jest gorąco i jestem z tego powodu przeszczęśliwa :DNa paznokciach u stóp "Bamberka" w towarzystwie złotych, trójkątnych ćwieków i małych kuleczek. Jeny, ale mi się to połączenie spodobało! Te ćwieki są fantastyczne! Jeśli jesteście zainteresowani projektem „Wakacje w Polsce”, to koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Cieniste uściski z Trójmiasta!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)