Na górze róże, na dole holo


W tym tygodniu rozpoczyna się kolejny super projekt ze zdobieniami paznokci – tym razem kwiatowy, u Red Rouge. Bardzo lubię wszelkie zabawy lakieromaniaczek. Chęć uczestnictwa w takich wydarzeniach była swego czasu jednym z powodów, dla których założyłam bloga. 


Motywem przewodnim pierwszego tygodnia projektu „Kwiaty” są róże. Ja postawiłam na klasykę one-stroke. Kwiatki malowałam czarną i białą farbką akrylową przy pomocy płaskiego pędzelka. Nie jestem z tego zdobienia w pełni zadowolona, moim zdaniem trochę mi nie wyszło, ale z drugiej strony wszystko malowane techniką one-stroke robi wrażenie, więc nie jest źle.Bardzo podoba mi się lakier bazowy, czyli zielony Colour Alike nr 517 z najnowszej, letniej kolekcji holograficznej. Fantastycznie się błyszczy, aż szkoda, że ostatnio znów mało słońca na Pomorzu. 

Ponieważ to dopiero początek zabawy, myślę, że możecie się przyłączyć, zachęcam! Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj. Jestem ogromnie ciekawa, jakie to przepiękne zdobienia przygotują pozostałe uczestniczki. Uwielbiam motywy kwiatowe na paznokciach! 


Zapraszam też na mój konkurs zdobieniowy "Paznokcie Panny Młodej"

szczegóły tutaj 
http://www.cienistosc.pl/2014/07/konkurs-paznokcie-panny-modej.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)