Tulipany


Lubię tulipany jako kwiaty, ale zupełnie nie podobają mi się na paznokciach. Dlatego aby odciągnąć uwagę od tych krzywo namalowanych badyli postawiłam na holograficzny błysk oraz graficzne cieniowanie.

Nie ma tutaj eterycznych tulipanów, są ognite kreski i drapieżne ćwieki, a to wszystko okraszone jest blaskiem srebrnej tęczy lakieru holo. A już się martwiłam, że nie uda mi się przygotować na ten tydzień projektu „Kwiaty” niczego, co by mi się spodobało ;)

To kolejne zdobienie malowane przed pójściem do pracy, co zawsze skutkuje chaosem i niedokładnością. Do tego z okazji przeprowadzki mam bałagan i nie mogłam znaleźć marmurkowych ćwieków – całe szczęście te czarne też wyglądają ok.
Lakier bazowy to srebrno-tęczowy, holograficzny Colour Alike „Sinner lady”. Zobaczcie na zdjęciu niżej, jak pięknie wygląda w słońcu! Wzorki malowałam farbkami akrylowymi. Inspiracją dla kreskowego "gradientu" było dla mnie zdobienie MrCandiipants - klik

Prace uczestniczek projektu „Kwiaty” możecie zobaczyć tutaj. W tym tygodniu królują tulipany, ale za kilka dni wystartujemy ze stokrotkami :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)