Zachód słońca w górach


 

Kolejna wycieczka paznokciem po cyfrowej mapie – dzisiaj zatrzymujemy się w górach i podziwiamy zachód słońca.
Z chęcią zamieniłabym wzorek ze zdobienia na prawdziwy widok na szczyty gór, ale niestety w tym roku moja lista priorytetów nie przewiduje wyjazdu na południe Polski, chlip.. Tęsknie za górami, ale obiecuję sobie, że w przyszłym roku będzie inaczej i choć przez kilka dni nacieszę się wędrówkami po szlakach.


 


Nie lubię obrazków na paznokciach, wolę wzorki które są po prostu zdobieniami dodającymi urody dłoniom. Owszem, górski pejzaż wyglądałby pięknie i doskonale nadawałby się np. na konkurs, ale na co dzień przegrywają z czymś prostszym. Dlatego mój widok na góry to gradient z brokatem i czarny ni to frencz ;)

Lakiery, jakie wybrałam do gradientu to niebiesko-fioletowy China Glaze „Bizarre Blurple , czerwony China Glaze „Roguish Red” (oba z serii „Wicked”) oraz pomarańczowy Catrice „Yellow Sub-mandarin”. Drobny srebrno-holograficzny brokat to Orly „Prisma Gloss Silver” – czy pisałam już, że uwielbiam ten lakier? Czarne maziaje zrobiłam lakierem Wibo Express Growth nr 34.

Średnio mi się całość podoba, ale góry zaliczone ;)

Mam nadzieję, ze organizatorka projektu „Wakacje w Polsce” i Wy wybaczycie mi opóźnienie, mam w domu niezły bałagan z powodu przeprowadzki. Przyznaję się z pokorą, że nie ogarniam. Ale niedługo wszystko się ułoży i zorganizuje, już się nie mogę doczekać! :D
Post organizatorki projektu, Edyty, jak i linki do pozostałych prac znajdziecie tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)