Kwiatki Agnieszki

Bohaterką tego posta jest Agnieszka, ta sama, dla której organizowałam konkurs "Paznokcie Panny Młodej". To dla niej zaniedbałam w ostatnim tygodniu bloga - ale nie żałuję, bo ślub miała najpiękniejszy na świecie, a na weselu bawiliśmy się fantastycznie!Ślubny manicure Agnieszki pokażę dopiero za jakiś czas - czekam na bardziej profesjonalne zdjęcia na tle białej sukni. Tymczasem przedstawiam czerwono-fioletowe kwiatki one-stroke, które malowałam jej jakiś czas temu. Lakier tła to, o ile mnie pamięć nie myli, jasnozielony Cocoche Parfume nr 16 Green Tea. 


Zadanie na ostatni tydzień projektu "Kwiaty" u Red Rouge to "dowolne kwiaty". Skupiłam się na tej dowolności i zamiast na swoich paznokciach namalowałam je Agnieszce. Jestem nieco spóźniona z publikacją tego zdobienia, ale mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone. To już koniec wspólnej zabawy w malowanie kwiatków, moje podsumowanie znajdziecie w zakładce Paznokcie >> Projekty [klik]. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)