31 zdobień paznokci w miesiąc - część 2, style

Malowanie codziennie paznokci zajmuje strasznie dużo czasu, nawet jeśli pomagają koleżanki. Całe szczęście znalazłam kilka wolnych chwil w weekend aby nadrobić zaległości w przygotowywaniu zdjęć i pisaniu postów. Przedstawiam zatem drugą dziesiątkę zdobień z zabawy „31 day challenge”, tym razem z kategorii style.

11. Kropki
W wydaniu delikatnym i dziewczęcym, aby nie łamać dress-codu w pracy właścicielki paznokci. Bazowy lakier to Essie "Full Steam Ahead" – uwielbiam go! A do tego białe kropki i kwiatowe naklejki.


12. Paski
Nietypowe, bo malowane wachlarzykowym pędzelkiem. Asia wymyśliła fajne połączenie kolorystyczne, do tego zamiast klasycznej czerni użyłam holograficznej dla ładnego połysku i wyszło ciekawe zdobienie. Z artystycznym zacięciem ;)

13. Zwierzęce
Od razu wiedziałam, komu przypadnie ten temat. Alex wybrała złote cętki i tygrysie prążki na brązowym tle. Drapieżnie!


14. Kwiaty
Aż dziwne, że nie znalazłam chętnej na ten temat, ale to nawet dobrze wyszło. Namalowałam szybciutko sobie kwiatki pasujące do bukietu goździków od mojego Ukochanego. Lakier „Paola Beauty” zasługuje na osobną historię – opowiem o nim niebawem.15. Delikatne
Uwielbiam to połączenie – pastelowy lakier termiczny Eclair i srebrne stemple. Wzorek to taka niby koronka z płytki MoYou London Pro Collection 06. Dołożyłam tez trochę srebrnego brokatu.


16. Geometryczne
Na ten dzień nie mogłoby być nic innego – worki z płytki „Geometry is perfect” z polskiego sklepu „B. loves plates”. Brawa dla Ani za stworzenie tak fajnych wzorów! A to wszystko na paznokciach mojej mamy – holograficzny czarny Colour Alike „Black Saint” na tle zielonego lakieru Softer „Kiwi”.


17. Brokatowe
Zainspirowałam się zdobieniami Inanny i dałam brokatowe tło pod stemple. Jak to ładnie wygląda! Muszę częściej wykorzystywać takie połączenie. Trochę nie trafiłam z wzorkami i wyszło mi krzywo, ale i tak jestem zadowolona, właśnie ze względu na to tło. Do tego sam wzór jest specjalny i zdobienie ma dla mnie szczególny charakter. Namalowałam je z okazji rocznicy zaręczyn i to na lakierze, który planuję nosić w dniu ślubu (Orly „Au champagne”). Jak tylko w moje ręce wpadła płytka MoYou Mother Nature 01 wiedziałam, że użyje jej właśnie tego dnia. Sami popatrzcie, jaka romantyczna scena!


18. „Half-moon”
Ten wzór, w kolorze beżu i czerni, wybrała Kinga. Dodatkowo zdecydowałyśmy się na złoty akcent na niektórych paznokciach i dodanie matującego topu. Półksiężyce malowałam odręcznie farbką akrylową, bez szablonu, więc nie wyszło perfekcyjnie, ale i tak jesteśmy zadowolone. Elegancko!

19. Galaxy
Kosmos na paznokciach Ani, cóż więcej mogę napisać ;)

20. Water marble
Nie lubię tej metody, jest strasznie upierdliwa i pracochłonna, nie zawsze mi wychodzi. Unikam jej gdy tylko mogę i bardzo niechętnie ozdabiam tym wzorem paznokcie koleżanek. Ale z okazji projektu zrobiłam wyjątek i muszę przyznać, ze wyszło całkiem nieźle i było fajnie :)


Ostatnia dziesiątka zdobień w fazie planowania, choć kilka tematów jest już zaklepanych. Przede mną kolejny pracowity tydzień :)
Które zdobienie najbardziej Wam się podoba? :)

Jeszcze tylko 3x "Lubię to" i Cienistość zdobędzie 100 fanów na FB [klik]. Kto chciałby dołączyć i pomóc mi zdobyć tą magiczną liczbę? :) 


Podobało Ci się? Zobacz więcej za pomocą facebooka lub bloglovin!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)