Cieniste fish Spa

Słyszeliście o Fish SPA Pedicure? Byłam, zobaczyłam, spróbowałam i jestem zachwycona! Opowiem Wam krótko o moich wrażeniach :)

Całe zamieszanie wokół niewielkich rybek gatunku Garra rufa. To cudowne stworzonka – zeskubują martwe komórki skóry, pozostawiając te zdrowe i żywe. Mogą w ten sposób nawet oczyszczać rany, jednak ich umiejętności są wykorzystywane też przez zdrowe osoby. Mowa o swoistym rybim peelingu – wkładamy stopy lub dłonie do akwarium, a rybki zajmują się martwym naskórkiem. I to bardzo skutecznie! Tak gładziutkich i miłych w dotyku stóp to chyba nigdy nie miałam!


Rybki są urocze, delikatnie łaskoczą, ale po paru minutach skóra się przyzwyczaja i czuć już tylko przyjemne mrowienie. Myślę, że zabieg ogólnie jest bardzo relaksujący, ja jednak nie mogłam przestać się chichotać, tak było fajnie i wesoło.


Znacie? Próbowałyście? Spodobało Wam się? :)


Podobało Ci się? Zobacz więcej za pomocą facebooka lub bloglovin!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)