Stemple na paznokciach - cieniste ćwiczenia

7 stemplowanych zdobień w jednym poście!
Paznokcie zdobione tą techniką robią wrażenie - wzorki są takie skomplikowane, czasem wręcz misterne. A podczas oglądania filmików instruktażowych nie można oprzeć się wrażeniu, że to super łatwe. To tylko złudzenie, przynajmniej jeśli chodzi o mnie - potrzebowałam trochę czasu, żeby nabrać wprawy i w miarę ładnie stemplować. Zebrała mi się cała galeria "ćwiczeniowych" zdjęć na fali mojego szału na płytki MoYou London. Nie chciałam, żeby się zmarnowały, mimo iż widać pewne niedociągnięcia, dlatego pozwolę sobie pokazać Wam kilka takich niedorobionych zdobień paznokci. A poza tym kurczę, podobają mi się, no i aż takiej tragedii nie ma - tych najpaskudniejszych nie publikuję ;) Zresztą sami zobaczcie co tam wystemplowałam!

Serduszka
Uwielbiam lakier bazowy z tego zdobienia, OPI My Vampire Is Buff! I cieszę się, że zamiast zwyczajnej bieli wybrałam właśnie ten, takie połączenie wygląda dużo lepiej i ciekawiej. W komplecie serduszka z płytki MoYou London Mother Nature Collection 01 i brokat z toppera Life.

Cytrynki
Jeden z moich ulubionych wzorków z płytki XY13 ze sklepu Promoto-promoto! Żółty lakier pod stemplem pochodzi z tego samego sklepu i ma beznadziejne krycie, ale za to super świeci w ciemności. Do tego marmurkowe ćwieki na czarnym tle.

Delikatne
Moje ulubione połączenie „do pracy” – srebrne wzorki (z jakichś płytek MoYou) na tle pastelowego, termicznego lakieru Eclair. Tutaj na paznokciach mojej koleżanki. Tak mi się to podoba, że sobie muszę zrobić podobne!

Czerwone
Mój czerwony lakier do stempli okazał się za słaby na czarne tło, a szkoda, bo wzorek smoka z płytki MoYou Suki 07 jest boski. Pozostałe stemple również z płytki tej marki, z popularnej Pro 06. Do tego czerwony brokat Golden Rose Jolly Jewels na czarnym tle – to połączenie zdecydowanie do powtórzenia, bo jest przepiękne.

Fioletowe
Mój ulubiony kolor! Szkoda, że stemple mi się trochę „rozgniotły”, bo takie to ładne. Baza to Essie "Full Steam Ahead" który od razu polubiłam. Wzorki z płytki MoYou Suki 01, a brokat to lakier Manhattan.  

Roślinki
Ogniste ombre malowane lakierami Wibo Celebrity Nails ogromnie przypadło do gustu moim koleżankom i swego czasu było wśród nich hitem. Tutaj na paznokciach mojej cioci, z roślinkami z płytki MoYou Mother Nature 01.

Listki
To dla tego wzoru tak naprawdę kupiłam płytkę XY13 od Promoto. Czyż nie jest boski? Tło to mój ulubieniec OPI My Vampire is Buff, a zielony brokat to lakier Clarie’s.  

Syrenkowe
Ten lakier Paese jest absolutnie przecudowny! Muszę go kiedyś sfotografować jeszcze raz, bo tu zdjęcia mi trochę nie wyszły, a jest warty dobrej sesji ;) Z białymi stemplami (MoYou Suki) wygląda bardzo ładnie.

  

Po odbyciu powyższego treningu stemplowanie idzie mi już dosyć sprawnie i choć czasem źle wceluję, to najważniejsze, że wszystko się odbija. Dzięki przepięknym płytkom ciągle wybierałabym tą metodę zdobienia paznokci, a jeszcze sporo blaszek chciałabym kupić ;) Które zdobienie podoba Wam się najbardziej (albo najmniej:))?
A jakie Wasze początki ze stemplami? Podobało Ci się? Zobacz więcej za pomocą facebooka lub bloglovin!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)