Byłam atrakcją wieczoru panieńskiego!

Ha, no troszkę przeginam, bo polaroid mnie przebił w kategorii „najlepsza atrakcja” :P
W każdym razie zabawa w malowanie paznokci na Wieczorze Panieńskim to super pomysł! Od razu coś się ciekawego dzieje, panuje przyjemna atmosfera no i nie ukrywajmy, każda dziewczyna uwielbia świecidełka, błyskotki i zabaweczki takie jak na przykład buteleczki lakierów ;)


 Imprezowy warsztat pracy. Na pierwszym planie buteleczka topcoatu-wysuszacza Sally Hansen Insta Dri – dziewczyny dużo się o to cudo dopytywały :) 

Może nie mam szczególnie profesjonalnych zdjęć zdobień, ale zapewniam, że wszystkie modelki były bardzo zadowolone. Dajcie znać, który wzorek najbardziej Wam się spodobał!


Delikatne

Po weekendzie trzeba wracać do pracy, na ważne spotkania, należało więc pomyśleć nad czymś eleganckim i stonowanym. Nie odbyło się jednak bez nutki szaleństwa i zabawy – lakiery bazowe to kameleony Eclair zmieniające kolor pod wpływem temperatury. Srebrne wzorki to różnego rodzaju listki z płytki MoYou London Mother Nature. Artystyczny nieład

Czyli nakładana gąbką mieszanka fioletów na białej bazie. Do tego super delikatny srebrny wzorek na niektórych paznokciach. Wykropkowana tęcza

Wzorek na życzenie, wypatrzony na moim blogu :D robiłam go już drugi raz, ale tym razem na dłuższych paznokciach, więc więcej się zmieściło ;) Krateczka

Na koniec wesołe paznokcie Panny Młodej. Wzorek inspirowany tutorialem MrCandiipants. Tyle się działo, że bohaterce wieczoru trudno było usiedzieć na miejscu, ale dałyśmy radę :) Tylko cztery zdobienia, więc szybko się uwinęłam i można było dalej imprezować.

Co myślicie o takiej zabawie na wieczorze panieńskim? :) Polecam (się)!Cupcake z pierwszego zdjęcia posta przygotowany przez ekipę z Fajnych Bab z Gdańska. Podobało Ci się? Zobacz więcej za pomocą facebooka lub bloglovin!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)