Księżycowy kot

Chciałabym Wam przedstawić księżycowego kota. Jest dziełem sztuki! A do tego wyjątkowym, bo wszystko co jest z kotami, jest super, czyż nie?

Dostałam go w prezencie od taty (pozdrawiam i dziękuję!). Jeszcze nie wisi na ścianie w moim nowym mieszkanku, bo wciąż się nie ogarneliśmy tu do końca (ech, mam nadzieję, że niedługo się doczekam biurka). Ale grzecznie czeka w szafie na lepsze czasy, miejsce dla niego na ścianie już wybrane. Nawet kolor farby będzie pasował! Oto i on, Księżycowy Kot!

Tak bardzo GIMP. Ale zdjęcie księżyca zrobiłam parę lat temu sama i byłam z niego super dumna!

Przez brak biurka raczej unikam skomplikowanych zdobień paznokci, dlatego to inspirowane księzycowym kotem jest proste, nawet prostsze niż początkowo planowałam. Bazowe lakiery to My Secret – nocne niebo maluje piaskowy „Blue Sparks”, a „Vanilla” jest księżycem. Z dodatkiem farbek. Kotek w wersji łatwiej – skorzystałam z szablonu i pomarańczowego lakieru. Na drugiej dłoni zamiast niego topper „Life” nr 09 z drobinkami w kolorze niebieskim, pomarańczowym, jasnozielonym i czarnym, moim zdaniem super pasuje do całości.Macie jakieś kocie ozdoby w mieszkaniu?
Mrr mrr obczaj mnie na facebooku i bloglovin!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)