Tablet graficzny Wacom z Biedronki mam i ja :D

Przedstawiam Wam moją nową zabawkę – tablet graficznyz Biedronki. I to nie byle jaki, bo renomowanej marki Wacom! Takie cudo od środy można nabyć w sklepach sieci Biedronka za niecałe 120 złotych. Cena bardzo atrakcyjna za naprawdę świetną rzecz. Od dawna planowałam zakup takiego gadżetu, więc jak tylko dowiedziałam się o tej okazji, to poleciałam na miasto polować. Swój egzemplarz dorwałam wczoraj, w piątej odwiedzanej Biedronce. Miałam dużo szcześcia – w sklepach dostępne były tylko pojedyncze egzemplarze, które rozeszły się błyskawicznie. Cieszę się przeogromnie!


Jestem totalnym noobem, jeśli chodzi o grafikę, więc nie oczekujcie ode mnie profesjonalnej oceny tego tabletu. Ale jedno mogę Wam powiedzieć – pierwsze wrażenie wywarł na mnie bardzo pozytywne i bardzo jestem zadowolona, że go mam.


Nawet kolor skubany ma ładny! Na fotach już widać, że macany – nie mogłam się powstrzymać :)


A do czego będę go używać? Pozwolę sobie Wam pokazać, jak przygotowywałam bakterie z szablonu tego bloga – rysowałam je na kartce, którą potem skanowałam (no dobra, robiłam jej zdjęcie;)) i przerabiałam w GIMPie. Mnóstwo upierdliwej roboty, a teraz mogę sobię to wszystko ułatwić wygodnie rysując bezpośrednio „w komputerze” :D


Na razie nic szałowego jeszcze nie stworzyłam, tylko oswajam się z samym narzędziem i trochę się wygłupiam. Narysowałam wczoraj w nocy słitaśną podobiznę mojego najmłodszego kotka, którą już pokazywałam na facebooku. Nienajpiękniejsze to, taka tam amatorszczyzna, że wstyd, ale od czegoś trzeba zacząć. Mam nadzieję, że niebawem podszkolę się wystarczająco, żeby móc tworzyć dla Was jakieś fajne grafiki. Na pewno poprawię trochę te moje bakterie :)


A Wam udało się go zdobyć? Korzstacie z tabletów graficznych? :)

Jeśli chcecie więcej wiedzieć co kupuję, co tworzę i ogólnie - co robię, to polubcie mnie na facebooku. Jeśli podobał Wam się ten post i chcecie więcej - kliknijcie mnie na bloglovin!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)