Tydzień ślubny na blogu

Gdyby nie brak śniegu, można by powiedzieć, że wszystkich opanował klimat świąt Bożego Narodzenia. Na blogach listy prezentów, wigilijne przepisy, odświętny makijaż i zdobienia paznokci w renifery. W tym roku się wyłamuję, bo w mojej głowie siedzą kwiatki, wianki i suknia ślubna. Jeżeli jesteście spragnieni odmiany i macie już dość przedświątecznej gorączki, zapraszam Was na chwilę przedślubnego relaksu. Ogłaszam na blogu tydzień weselny :)

Za nieco ponad tydzień wychodzę za mąż, nic więc dziwnego, że w mojej głowie zamiast choinki jest ślubny wianek, zamiast wigilijnych potraw – tort weselny, a miejsce prezentów zajęły zaproszenia. Chciałabym się tym z Wami podzielić i zaprosić Was do wirtualnego udziału w moich przygotowaniach do ślubu i wesela.


Na początek moje ćwiczeniowe zdobienie przed  ślubnym malowaniem paznokci mojej przyjaciółki. Zdobienie paznokci, które Agnieszka wybrała dla siebie na swój ślub było z frenchową końcówką, a to nie wyglądałoby za fajnie na drobnych paznokietkach Panny Młodej. Ale jest też wersja dla krótkich paznokci – z kolorem nakładanym na ukos. Jeszcze nigdy tak nie malowałam, dlatego postanowiłam poćwiczyć najpierw na sobie.


Tutaj linie są malowane od ręki i to bez dostępu do biurka czy stołu, dlatego jest trochę krzywo. Ale u Agnieszki już było profesjonalnie, z tasiemkami, więc nie martwcie się ;)
Aby wszystko ozdobić dodałam delikatnie błyszczący na złoto pyłek Wibo „z refleksami” oraz stemplowane kwiatowe wzorki.Ten post to tylko tak tytułem wstępu – już niedługo zobaczycie, jak wyglądały paznokcie Agnieszki na jej ślubie! Mam nadzieję, że jesteście ciekawi.


A jakie są Wasze ślubno-weselne doświadczenia? Podzielcie się nimi! Zapraszam Was do udziału w "Ślubnym tygodniu"! Chętnie zobaczę Wasze zdobienia paznokci lub makijaże, przeczytam ślubno-weselne perypetie i wspomnienia, obejrzę zdjęcia z relacji z Wieczoru Panieńskiego. Jak wyobrażacie sobie to wydarzenie? Jak u Was wyglądało? Dołączcie do mnie i towarzyszcie mi podczas przygotowań do ślubu :)

baner do pobrania 

Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak tam moje przygotowania do ślubu, jak maluję paznokcie i ogólnie - co robię, to polub mnie na facebooku. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej - kliknijcie mnie na bloglovin! Możesz też skorzystać z ikonek poniżej i udostępnić tego posta swoim znajomym, będę wdzięczna. 
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniuBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)