Wychodzę za mąż, zaraz wracam!

W chwili (automatycznej) publikacji tego posta rozpoczyna się ceremonia mojego ślubu. Z tej okazji jestem uciekającą z bloga Panną Młodą, ale nie martwcie się - wrócę do Was prosto z podróży poślubnej.


Jeszcze nie wiem kiedy się tu pojawię, ale na pewno niedługo. Mam tyle pomysłów na posty, tyle tekstów i zdjęć już wstępnie przygotowałam, ale nie zdążyłam skończyć.
Tymczasem, abyście za bardzo nie tęsknili, przypominam o moim wczorajszym poście w którym opisałam w 12 punktach moje przedślubne przygotowania. Natomniast obrazek powyżej jest z przymiarki mojej sukni ślubnej - niebawem więcej fotek :)

Wszystkiego dobrego Słoneczka, do rychłego napisania!


Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak tam moje przygotowania do ślubu, jak pomalowałam i ozdobiłam paznokcie i ogólnie - co robię, to polub mnie na facebooku. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej - kliknijcie mnie na bloglovin
Możesz też skorzystać z ikonek poniżej i udostępnić tego posta swoim znajomym, będę wdzięczna. 
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)