Wakacyjne kwiaty

Wakacyjne kwiaty


Zazwyczaj kwiaty metodą one-stroke maluję w wersji eleganckiej, stonowanej, z jednym konkretnym kolorem, a reszta barw to biały, szary i czarny. Jednak taka kolorowa odmiana bardzo mi się spodobała, wygląda tak pozytywnie i wakacyjnie, zdobienie świetnie pasowało by na plażę lub imprezę w stylu hawajskim :)

 

Haul! Lakiery Golden Rose i nie tylko

Haul! Lakiery Golden Rose i nie tylkoZazwyczaj tego nie robię (a może powinnam?), ale tyle tego przybyło, że dzisiaj wyjątkowo pochwalę się, co dołączyło do mojej lakierowej kolekcji. Przede wszystkim mnóstwo lakierów Golden Rose – dzięki kochanej Diunay, która zorganizowała grupowe zakupy z atrakcyjnymi cenami, dziękuję Ci! :D Zrobiłam też zakupy w sklepie Promoto-promoto, gdzie zaopatrzyłam się w trochę akcesoriów do zdobień oraz kupiłam kilka ciekawych lakierów Clarie’s. To w sumie nie wszystko co do mnie trafiło, po kilku miesiącach „oszczędzania” poszalałam, ale tutaj przedstawiam najbardziej interesujące nabytki.
 Carnival nr 14 (żółty) i nr 01 (biały)
Ta seria jakoś szczególnie mi się nie podoba, ale te dwa lakiery są super :)
Gradientowe kotki

Gradientowe kotki


To już się robi tradycja – Bubble Tea i malowanie paznokci z panną A. Tym razem dołączyła do nas także panna P. Obie dziewczyny wybrały gradient i koty, choć zdecydowały się na trochę inne kolory i wzory. Tak oto powstały wesołe zdobienia dla dwóch przyjaciółek :)
Wybaczcie zachlapane lakierem skórki, moje modelki bardzo się spieszyły i nie miałam czasu na porządne wykończenie manicure, ale obiecały, że zajmą się tym w domu.


Lakierowy Box Paese - mam i polecam

Lakierowy Box Paese - mam i polecam


Lakierowy Box Paese mam i ja! I jestem bardzo zadowolona! Jak dotąd zupełnie mnie nie interesował – wątpiłam, żeby miały szanse spodobać mi się losowe kolory. Ale gdy tylko dowiedziałam się, że można osobiście wybrać buteleczki na wyspie marki w centrum handlowym w pierwszej wolnej chwili poleciałam po moje pudełko. I jest super!
Zobczacie, co wybrałam!


Skyfall i elegancja

Skyfall i elegancja


Jak tylko zobaczyłam film „Skyfall” i kolekcję OPI dedykowaną Bondowi, wiedziałam, że muszę mieć jeden z tych lakierów. Najbardziej spodobał mi się właśnie „Skyfall”. Kupiłam go kilka miesięcy po premierze filmu i pokazuję na blogu po kolejnych paru. Ale nie leżał w tym czasie bezczynnie, zapewniam Was, że bardzo ładnie wygląda też na paznokciach u stóp.

 
Czarna koronka

Czarna koronkaTo zdobienie miałam w planach już od dawna, właśnie w takich kolorach. Kiedyś namalowałam też biało-brązową koronkę, ale nie zdążyłam wtedy zrobić zdjęć. Oto kolejny dowód, że Cień nie jest mistrzem precyzji i perfekcji, ale jest zadowolona ;)
  


Cienistość jest fit! :D


Jeżeli zaglądasz tu regularnie pewnie wiesz, że uwielbiam zumbę i taniec. W pewnym momencie jednak aerobowe zajęcia to za mało, żeby osiągnąć idealną figurę i rozwijać się dalej, dlatego teraz pracuję też nad mięśniami :D Zaczynam od brzucha – jestem typowym jabłuszkiem i dla mnie to najbardziej problematyczna część ciała. Wiadomo, że nie da się gubić tłuszczu wybiórczo, tylko całościowo, ale mam nadzieję, że wzmocnienie mięśni pomoże mi choć trochę wypracować ładną talię i będę wyglądać szałowo w bikini :P