Dzień Mamy

Dzień Mamy


26 maja jest też dniem moich imienin. Co roku z mamą wymieniamy się drobnymi prezentami i świętujemy wspólnie. W tym roku dostałam od niej rozchwytywany puder rozświetlający Catrice z edycji limitowanej Celtica, o czym wspominałam już na facebooku :) Dla niej przygotowałam szałową kolację – steki, własnej roboty bułeczki (bezglutenowe..;)), sałatka i drinki. Miało być jeszcze serowe fondue, ale tak się objadłyśmy, że trzeba było to odłożyć na inny dzień. Kwiatek też był, obowiązkowo. I paznokcie!
  
Tropiki

Tropiki

Wreszcie jest przyjemnie ciepło, pławię się w słońcu i w gorącym powietrzu i jestem zachwycona upałami, oby trwały jak najdłużej! Z tej okazj tropikalne kwiatki na paznokciach :DKwiaty na wiosnę

Kwiaty na wiosnę


Gdy siedzę w domu z kubkiem różanej herbaty i wyglądam przez okno czuję, że wiosna w pełni. Kwitną bez i kasztany, kwitnie moja ukochana konwalia, a w donicach posadzono bratki. Czasem wyjrzy słońce, ptaszki śpiewają i jest cudownie. Ale jak wychodzę z domu to marznę od chłodnego wiatru i marzę, żeby ta kijowa wiosna się skończyła i przyszło gorące lato. Ciągle mi zimno i męczy mnie nieustający wiatr, wolałabym się powygrzewać w słońcu na łące zamiast czuć się paskudnie jakby już nigdy miało nie być tak naprawdę gorąco. Na pocieszenie maluję kwiatki na paznokciach. I piję gorącą, kwiatową herbatę ;)

Wianek

Wianek


Marzy mi się pójść do ślubu w wianku. Jeny, jak mi się wianki podobają! Najbardziej lubię konwalie i bzy, ale pewnie ze względu na porę roku w której biorę ślub nie mam co na nie liczyć. Najprawdopodobniej wybiorę goździki i dodatkowo np. frezje. Bez problemu wytrzymają całą noc i będą cudownie wyglądać :) Tymczasem, marząc o pięknej sukni, namalowałam kwietne wianki na paznokciach ;) 
 
Zielona łąka

Zielona łąka


Białe stokrotki na tle groszkowej zieleni już kiedyś nosiłam na paznokciach, to wesołe i wiosenne zdobienie. Doskonale pasuje do listka i biedronki, o które poprosiła mnie pani M. :)Promocja w drogeriach Rossmann i Natura – Cień poleca co kupić :)

Promocja w drogeriach Rossmann i Natura – Cień poleca co kupić :)


Zazwyczaj z kolorówkowymi zakupami czekam na atrakcyjne promocje, tygodniami dzielnie gromadzę listę, żeby potem zaszaleć i spełnić wszystkie kosmetyczne zachcianki. Dzisiaj pokażę co kupiłam ostatnio i wskażę moich ulubieńców z popularnych drogerii. Warto skorzystać z promocji -49% na kosmetyki do makijażu oczu w Rossmannie i -40% na całą kolorówkę w Naturze. Czas macie do 4 maja włącznie! A w przyszłym tygodniu lakiery do paznokci i produkty do ust w okazyjnych cenach w Rossmannie :)