Szara Warszawa

Szara Warszawa

Warszawskie zdobienie do projektu „Wakacje w Polsce” miało pojawić się dawno temu. Ale w planach miałam wyjazd do Warszawy, dlatego celowo postanowiłam wszystko opóźnić, żeby mieć klimatyczne wzorki w czasie wycieczki i zrobić jakieś fajne fotki. Ostatecznie jednak przez brak czasu do stolicy pojechałam z „gołymi” paznokciami, a czas na malowanie miałam dopiero po powrocie i to nie od razu.
Jak wygląda Cień? Mini konkurs!

Jak wygląda Cień? Mini konkurs!

KONKURS! Bloguję już ponad półtorej roku, niedługo dobiliśmy do 100 000 wyświetleń wg Bloggera, czas na ważną zmianę. Jak dotąd pisałam zupełnie anonimowo, ale chciałabym abyście poznali mnie lepiej, dlatego postanowiłam opublikować swoje zdjęcia. Ale nie wszystko od razu - najpierw zapraszam Was do uczestnictwa w zabawie w zgadywanie.

Róż tropików

Róż tropików

Różowy holograficzny lakier z tego zdobienia na początku właściwie mi się nie podobał, z całej serii Colour Alike „Trele Pastele” najmniej przypadł mi do gustu i zbierałam się, żeby go oddać. Przypadek jednak sprawił, że dałam się do niego przekonać i muszę przyznać, że jest fantastyczny. Z domalowanymi kwiatkami to już w ogóle!
Prawie jak w Japonii

Prawie jak w Japonii


Uwielbiam oglądać zdobienia innych, niektóre są naprawdę zachwycające. Te, które sama chciałabym nosić na paznokciach zapisuję w folderze „inspiracje” i co jakiś czas zerkam tam w poszukiwaniu jakiegoś interesującego pomysłu. Zazwyczaj wykorzystuję tylko dany motyw, a resztę robię po swojemu. Głównie dlatego, że chcę nadać całości swój styl, choćby poprzez dobór kolorów, ale czasem także dlatego, że zwyczajnie nie potrafię odtworzyć wiernie niektórych wzorów. Odnoszę wrażenie, że tym razem przeważył mój brak odpowiednich umiejętności.