Moje przygotowania do ślubu – lista 12 małych marzeń

Moje przygotowania do ślubu – lista 12 małych marzeń

Wszędzie dookoła panuje klimat świąt, którego ja w ogóle nie czuję – zajmują mnie przygotowania do ślubu. Zamiast planować wieczerzę wigilijną myślałam o sukni ślubnej, wianku i obrączkach. Oczywiście wygląd mojej sukni jest sekretem aż do Wielkiego Dnia, ale mogę trochę uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić listę 12 ślubnych elementów, które sobie wymarzyłam.

Mój wieczór panieński

Mój wieczór panieński

Naoglądałam się za dużo amerykańskich filmów i przez długi czas nie chciałam żadnego wieczoru panieńskiego. Nie kręcą mnie imprezy w klubie z morzem alkoholu, męski striptiz ani durne zabawy. Stereotypowy obraz takiego wydarzenia skutecznie zniechęca. Ale moje cudowne przyjaciółki zorganizowały dla mnie coś tak fantastycznego, że byłam totalnie zachwycona!
Zdobienie paznokci na wesele - eleganckie kwiatki i koronka

Zdobienie paznokci na wesele - eleganckie kwiatki i koronka

Dalej przeżywamy ślub :P Tym razem czas na zdobienie paznokci z wesela mojej przyjaciółki Agnieszki. Malowałam je OMG tak bardzo na ostatnią chwilę, przez co nie wyszły tak ładnie jak chciałam, ale i tak jestem zadowolona z tego jak to zdobienie zaprojektowałam i jak super pasowało do obu moich kreacji. Zebrałam tonę komplementów :) Post "picture heavy", bo dobre foty wyszły ;)
Tydzień ślubny na blogu

Tydzień ślubny na blogu

Gdyby nie brak śniegu, można by powiedzieć, że wszystkich opanował klimat świąt Bożego Narodzenia. Na blogach listy prezentów, wigilijne przepisy, odświętny makijaż i zdobienia paznokci w renifery. W tym roku się wyłamuję, bo w mojej głowie siedzą kwiatki, wianki i suknia ślubna. Jeżeli jesteście spragnieni odmiany i macie już dość przedświątecznej gorączki, zapraszam Was na chwilę przedślubnego relaksu. Ogłaszam na blogu tydzień weselny :)
Jak bloguję? 11 pytań i odpowiedzi

Jak bloguję? 11 pytań i odpowiedzi


Niedawno Fra-line z bloga Francja Elegancja nominowała mnie w zabawie „Blog Lebstier Award”. Przygotowała naprawdę ciekawe pytania dotyczące blogowania, z przyjemnością na nie odpowiem i przy okazji opowiem Wam trochę o sobie i o moich przemyśleniach w kontekście tworzenia Cienistości ;)
Drogi święty Mikołaju... oto moja wishlita na rok 2015

Drogi święty Mikołaju... oto moja wishlita na rok 2015

Pisanie zakupowej listy życzeń jest super pomocne – działa jak prosta wizualizacja celu. Wspomaga motywacją nasze działania, niesie ze sobą obietnicę nagrody za tytaniczne wysiłki wystrzegania się sklepowych pokus. W praktyce – gdy mam ochotę kupić coś niepotrzebnego wracam myślami do mojej chciej-listy i zyskuję więcej sił, aby racjonalizować wydatki. Taka jestem dzielna! To o czym po cichu marzę? A raczej – co planuję kupić w ciągu najbliższego roku? ;) Ostrzegam, to będzie baaardzo długa lista!