Czy zimą można nosić wakacyjne wzory? Śnieg vs. tropiki w zdobieniu paznokci

Zauważyłam, że w pewnym stopniu dopasowuję kolory i wzory na paznokciach do pory roku. Wiosną wybierałam jasne pastele i soczyste zielenie, latem królowały wesołe lakiery o holograficznym wykończeniu, do jesiennych dni najlepiej pasowały złoto-fioletowe duochromy, a zimą… Co powiecie na małą zmianę?


Zacznę klasycznie – obowiązkowy wzór każdej zimy, czyli śnieżynki. Chciałam te zdjęcia opublikować, gdy spadnie pierwszy śnieg w Trójmieście, ale czekałam tak długo, że o nich zapomniałam ;)


Bazowy kolor to cudowny jasnoniebieski China Glaze „For Audrey”. Biały lakier na końce paznokci nakładałam gąbeczkę – powstał z tego nieregularny, śniegowy frencz. Mroźny błysk nadaje srebrny pyłek Orly "Prisma Gloss Silver". Do tego gwiazdeczki malowane srebrnym linerem z cienkim pędzelkiem do zdobień Golden Rose.


Cieszę się, że jest śnieg! Ale nabrałam ochoty wyjść poza ramy zimowej palety barw. Lakier „Żar tropików” to jest to! Od razu zrobiło się cieplej.


Zdobienie inspirowane wzorem MrCandiipants. Białe paski powstały z użyciem linera Wibo, a listki namalowałam czarną farbką akrylową. Super się czułam z tym wzorem!Zimowo lub wakacyjnie. Którą wersję wolicie?


Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak maluję paznokcie, co mnie interesuje i ogólnie - co robię, to polub mnie na facebooku i zaobserwuj na Instagramie. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej - kliknijcie mnie na bloglovin! Możesz też skorzystać z ikonek poniżej i udostępnić tego posta swoim znajomym, będę wdzięczna. 
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)