Oh, I’m so sweet and special

Paletę cieni Sleek „Oh so special” miałam po raz pierwszy w ręku ponad dwa lata temu i od tego czasu strasznie chciałam ją mieć. Dzielnie sobie tłumaczyłam, że mam już wystarczająco dużo cieni, że ten zestaw kolorystyczny niekoniecznie mi pasuje.. Aż wreszcie natrafiła się okazja, dzięki której „Oh so special” wreszcie do mnie trafiła. A ja się zakochałam ;)

Oh so special” to tutaj tylko pretekst do pokazania zdobienia. Paleta ta natchnęła mnie do wyczarowania czegoś różowo-brązowego na paznokciach. Już od dłuższego czasu miałam ochotę sięgnąć po mleczno-czekoladowy Essie „Hot Coco”. Do zestawu dołożyłam słodką, bladoróżową Colour Alike „Maniurkę” nr 521 z krakowskiej kolekcji KRK. Do tego błyszczące kryształki i…?To zdobienie było pierwszym ręcznie malowanym po bardzo długiej przerwie. Tego dnia wreszcie w moim nowym miejscu zamieszkania pojawiło się biurko i mogłam wygodnie usiąść i chwytać za pędzelki. Miało być tak pięknie, a wyszedł brak wprawy. Wzorki nie przypominają zbyt oryginału Robin Moses, ale da się patrzeć. A wszelka odmiana jest miła po miesiącach ciągłego stemplowania.

Co za Maniurka! ;)


Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak maluję paznokcie, jaki mam makijaż i ogólnie - co robię, to polub mnie na facebooku i zaobserwuj na instagramie. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej - kliknijcie mnie na bloglovin! Możesz też skorzystać z ikonek poniżej i udostępnić tego posta swoim znajomym, będę wdzięczna. 
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)