Eleganckie paznokcie w dziewczęcym wydaniu

Elegancja to nie tylko styl wieczorowy i klasyka czerni. To także styl odpowiedni na dzień, do biura, na przyjęcie, do dziewczęcej sukienki w grochy. Co powiecie na taką wersję?
Srebrna koronka. 
Idealne wzory? Sprawdźcie blaszki do stempli MoYou London z kolekcji "Bridal". Szczególnie zachwyca płytka nr 07, z przepięknymi koronkami. Srebrny deseń wykonany lakierem Colour Alike "Lustrzanka" pęknie łapie światło i ozdabia paznokcie.Pastelowe kolory.
Róż to czy nie róż? Termiczny lakier Eclair zmienia kolor w zależności od temperatury. Raz jest uroczym pastelowym różem, by za chwilę przemienić się w pastelowy żółty. Przy dłuższych paznokciach potrafi nadać efekt interesującego gradientowego frencha. Słodko i dziewczęco.


W tym tygodniu w projekcie Stemplowej Maniaczki mierzymy się z elegancją. Przypadła Wam do gustu moja interpretacja tematu? 
e
Więcej zdobień paznokci i płytek do stempli MoYou London znajdziesz na facebooku Cienistość i instagramie lub Snapchacie @theCieniu.
Podoba Ci się to zdobienie paznokci? Pomóż mi pokazać je innym udostępniając tego posta!
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)