Wiedźmin 3 Dziki Gon + inspirowane zdobienie paznokci


19 maja miała premierę najbardziej wyczekiwana gra komputerowa mojego życia. Preorder złożny rok wcześniej, a ja znam już na pamięć wszystkie materiały udostępniane przez CD Project. Moje posty na Facebooku już nie są opatrzone hashtagiem #wiedźmin, zamiast tego jest #znowuwiedźmin. I to mimo, iż nie mam w sumie na czym grać.
Cały tydzień jestem wiedźminką! Nie mogło więc zabraknąć stylowego zdobienia paznokci inspirowanego uniwersum. Jest wiedźmiński medalion, są ćwieki jak z kurtki Geralta. Nie gram, to chociaż sobie paznokcie pomalowałam!
Na paznokciach pojawił się ręcznie malowany wilk z wiedźmińskiego medalionu. Baza to czarny lakier La Femme (polecam!), zmatowiony bezbarwnym topcoatem Vipera, aby farbki akrylowe lepiej się nakładały. 
Na prawej dłoni mroczne drzewo wisielców z krukami - to wzór z płytki do stemplowania MoYou London "Mother Nature" nr 14. Do tego metaliczny srebrny Layla "Mirror Effect" i pasujące ćwieki. 

Kocham Wiedźmina, mam wszystkie trzy części Wiedźmina. Od paru tygodni pocieszam się brakiem wypasionego komputera i zbieram kwiatki w pierwszej edycji gry. To już kolejny raz, ale wciąż jest fantastycznie! 

Przyznać się, kto jest na urlopie i gra? Zazdraszczam jak nigdy! ;)

Więcej zdobień paznokci znajdziecie na facebooku Cienistość . Jeśli tak jak ja kochasz Wiedźmina, to zainteresuje Cię pewnie mój instagram i Snapchat - zaobserwuj @theCieniu!
Podoba Ci się mój pomysł na wiedźmińskie paznokcie? Udostępnij tego posta znajomym!
Dzięki, że jesteś ze mną!
 wiedźminka theCieniuBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)