Smocze inspiracje - kolorowanka na paznokciach


Według chińskiego horoskopu jestem smokiem. Nie żeby to miało dla mnie jakieś znaczenie, ale zawsze spoko jest być jakimś fajnym stworzeniem. Tym bardziej, że smoki są bardzo ładne i czadowo wyglądają. Co prawda bardziej mi się podobają ich europejskie wyobrażenia, ale te azjatyckie też cieszą oko, szczególnie fantastycznymi kolorami. Jak pewnie wiele osób które, rysuje i kocha fantastykę, w gimnazjum i liceum miałam zajawkę na rysowanie smoków. Nabazgrałam ich całkiem sporo, ułożone chronologicznie nieźle pokazują, jakie robiłam postępy. Jak z wieloma rzeczami, na studiach to hobby zarzuciłam, ale teraz wracam z ze smokiem na paznokciach. I może wieczorem sobie narysuję jakiegoś smoka?Smocze stemple - kolorowanki

Ten chiński smok pochodzi z płytki MoYou London „Suki” nr 07. Jest czadowy! Chciałam zrobić z niego kolorowankę odkąd zobaczyłam tę płytkę, ale jakoś tak ciągle było mi nie po drodze. Teraz wreszcie jest ogień! A to wszystko z okazji tygodnia „Kolorowanki” w projekcie u Elizy.„Jumbo” stempel od BLP

Nie mogę przy okazji nie pochwalić stempla typu „Jumbo”, który mam od B. Loves Plates. Jest niesamowicie mięciutki, do tego stopnia, że wzorki mogę odbijać trzymając dłonie w powietrzu i wciskając paznokcie w gumę. To bardzo zwiększa precyzję nanoszenia wzoru w określone miejsce na paznokciu, z czego jestem niesamowicie zadowolona. Co prawda gdy ozdabiam paznokcie koleżankom wolę używać starego stempla, jakoś mi łatwiej, ale to może być kwestia przyzwyczajenia.

  

Strasznie się napracowałam z tym zdobieniem. Nie przepadam za metodą „naklejek-kolorowanek”, bo choć daje przepiękne rezultaty, to jest dla mnie zbyt czasochłonna. Ale nie ukrywam, że super jest mieć takie smocze paznokcie, dlatego czasem się skuszę na dłuższą dłubaninę. Jestem też zadowolona z kolorów, jakie wybrałam. Złoty Colour Alike/BLP „B. a Golden Queen” idealnie sprawdził się do konturów.


To taka kolorowa, ognista przerwa od zimowo-świątecznych wzorów. Ale spoko, w następnych postach znowu będzie grudniowo!

Jak Wam się podoba? Kto lubi smoki? :)

Jak zawsze, więcej zdjęć na Snapchacie i Instagramie @theCieniu. 
Polubcie Cienistość na Facebooku, jeśli Wam się podobało. 
Dzięki, że jesteście ze mną!
Paulina @theCieniu 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)