Na górze róże, na dole Flower Power – 9 zdobień paznokci z płytką do stempli B. Loves Plates

Na górze róże, na dole Flower Power – 9 zdobień paznokci z płytką do stempli B. Loves Plates

Jakie są najbardziej lubiane zdobienia paznokci? Róże oczywiście! Moje koleżanki najczęściej wybierają właśnie taki wzór z płytki B. Loves Plates „Flower Power”. Poczuj razem z nami moc kwiatów i zobacz dziewięć stemplowanych zdobień na każdą okazję!
Perfekcyjna w geometrii - 7 zdobień paznokci z B. Loves Plates

Perfekcyjna w geometrii - 7 zdobień paznokci z B. Loves Plates

Zawsze ogromnie mi się podobały geometryczne wzory na paznokciach, ale nigdy nie umiałam ładnie takich zrobić. Proste linie wymagają perfekcji, więc mi pozostawało tylko tylko zazdraszczać innym i zbierać zdjęcia w folderze z inspiracjami. Aż tu nagle z pomocą przyszła płytka do stempli B. Loves Plates „Geometry is Perfekt” i teraz mogę szaleć jak na matematyce!
Przed Wami 7 stemplowanych zdobień paznokci w czterech odsłonach.
Nowości do stemplowania z „B. Loves plates” – płytka „Leaves of happiness” oraz lakiery do stempli "B. a Dark Knight"  i "B. a Snow White"

Nowości do stemplowania z „B. Loves plates” – płytka „Leaves of happiness” oraz lakiery do stempli "B. a Dark Knight" i "B. a Snow White"

Pamiętacie moje chemiczne zdobienie paznokci na konkurs “I love stamping nailart” organizowany przez Anię z B. Loves Plates? Jeżeli śledzicie mnie na Facebooku, to pewnie już wiecie, że wygrałam najnowszą, jeszcze niedostępną w sprzedaży płytkę do stempli „Leaves of happiness”. Wczoraj wieczorem odebrałam paczkę i dziś śpieszę Wam pokazać, jakie niespodzianki przygotowała Ania.

Najmodniejsze paznokcie 2015 - poszukaj ze mną inspiracji na pokazach mody!

Najmodniejsze paznokcie 2015 - poszukaj ze mną inspiracji na pokazach mody!


Moda z wybiegów inspiruje i zachwyca, ale większość koncepcji jest zbyt odważna i awangardowa, aby przenieść je do codziennego ubioru. Jeśli jednak przyjrzeć się detalom, można wychwycić trendy, które pojawiają się na ulicach w zwykłych stylizacjach.
Przeanalizowałam propozycje stylistów na zdobienia paznokci w sezonie wiosna/lato 2015 i przygotowałam dla Was cztery proste wzory, które zawierają wszystkie najgorętsze trendy rodem z high fashion. Zaprosiłam do zabawy koleżanki, aby pokazać Wam, że każde paznokcie są fajne, bez względu na ich długość czy kształt. Ponadto dołożyłam starań, aby wśród moich interpretacji modnych zdobień każdy znalazł coś dla siebie bez względu na własny styl i miejsce pracy. Gotowi na spotkanie z modą dla lakieromaniaczek?