Color Club nailpolishes – perfect white, awesome pink and epic holo. Plus some nail art!


Ostatnio niezbyt często kupuję nowe lakiery do paznokci, a jeszcze rzadziej pokazuje na blogu posty zakupowe. Ale te 3 buteleczki są tak super i jestem z nich tak zadowolona, że nie wytrzymam z radości i muszę Wam o nich opowiedzieć!


Miałam kupić tylko nowy biały lakier i zmywacz, ale przy okazji zakupów w Eurofashion wzięłam też piękny różowy neon, który od dawna miałam na wishliście oraz niesamowity lakier holograficzny o jakim marzyłam od dłuższego czasu.Color Club „Frech tip” – idealny biały lakier?

Jak ważny dla każdej lakieromaniaczki jest idealny biały lakier który kryję jedną warstwą to chyba nie muszę tłumaczyć. Jak dotąd używałam Sally Hansen Xtreme Nails nr 300 „White On”. Nie jest perfekcyjny, ale wciąż to bardzo dobry biały lakier i szczerze polecam go wypróbować. Mój egzemplarz już praktycznie na wykończeniu, dlatego planowałam zakup następnej buteleczki. Po zachęcającej recenzji Cristine z Simply Nail Logical postanowiłam wypróbować Color Club „French tip”. Pierwsze wrażenie – no ideał to nie jest, ale i tak zachwyca pełnym kryciem po 1 warstwie! Za jakiś czas recenzja – najpierw jednak muszę go więcej potestować, żeby wyrobić sobie przemyślaną opinię.


Color Club „French tip”. White nail polish that needs one coat only!!!1!1!1 The pigmentation is incredible! Though the formula is so dense that it’s not self-leveling at all. It’s not the manner of being streaky, but its surface gets wavy. Luckily the topcoat evens everything easily. I think it just needs practice in applying and soon I will get smoother layer without any problems.
I’ve heard that this brush isn’t good and some nail art artist changes it between bottles with regular white Color Club nail polish. But in my opinion this one is pretty good and for me it’s definitely good enough.
Full, thorough review soon. 


Color Club „Flamingo”

No co ja tu będę się rozpisywać – to po prostu fantastyczny kolor! I nazwa taka pozytywna! Do tego jakościowo lakier bardzo super ;) Pełne krycie i nasycony kolor po dwóch warstwach bez białej bazy to bardzo dobry wynik jak na neon.

White “French tip” 1 coat. Pink “Flamingo” 2 coats. Silver Lovely “Snow Dust” 2 coats. No topcoat, daylight.
 Color Club “Flamingo”. That color is awesome! Bright, energizing neon pink! Crazy positive flamingo! Great quality also. Needs two standard coats without white base, nice for a neon nail polish. I love it!


Zgodnie z noworocznym postanowieniem „więcej ręcznie malowanych zdobień paznokci” dzielnie ćwiczę. Tutaj różyczki, próbuję uzyskać takie wyglądające bardziej realistycznie niż te standardowe. Na razie malowane lakierami, ale w tym tygodniu powtarzam to zdobienie z farbkami akrylowymi.
  


Color Club „Kismet”

Mam mnóstwo lakierów holograficznych, ale żaden nie jest taki boski jak „:Kismet”!. Przykro mi to pisać, ale przy nim Colour Alike to się niestety mogą schować. Aż szkoda, że tyle czasu zwlekałam z zakupem swojego pierwszego linearnego holo! Jestem taka zachwycona! Efekt holograficzny jest nieziemski! Do tego odcień idealny dla mnie – to nie jest czyste srebro, bliżej mu do cieplejszej platyny, z minimalnie zielonkawą nutą. W zestawieniu z chłodnymi kolorami moja skóra wygląda trochę mniej ładnie, dlatego cieszę się, że udało mi się trafić tak doskonale dopasowany do mnie kolor.


 Color Club “Kismet”. My first true linear holo! Amazing! Worth any penny I’ve spend on it. Here’s two layer plus topcoat, photo taken in winter direct sunlight.
 Ponieważ w miniony weekend wybieraliśmy się na imprezę z koreańskim jedzeniem postawiłam na klimatyczny strój i dopasowane do stylizacji słodkie paznokcie z Hello Kitty. W porównaniu do azjatyckich zdobień paznokci gyaru moje jest bardzo minimalistyczne, ale to w końcu miała być tylko inspiracja, a nie perfekcyjne odwzorowanie. Wyszło słodziaśnie i uroczo, z nutą błyszczącego szaleństwa. Jak Wam się podoba?
Podsumowując – to moje pierwsze lakiery Color Club i jestem nimi absolutnie oczarowana! Są fantastyczne, zarówno pod względem jakości jak i koloru. Ta marka podbiła moje serce, z przyjemnością za jakiś czas dodam kolejne buteleczki Color Club do swojej kolekcji!

A jaki jest Wasz ulubiony biały, neonowy bądź holograficzny lakier?


UWAGA! Rozdzieliłam moje konto na Instagramie na dwa! Na @theCieniu zostaną same paznokciowe zdjęcia, natomiast na nowym @PaulinaWeiher będę wrzucać pozostałe fotki – z pracy w laboratorium, zdrowym jedzeniem, kosmetykami, Trójmiastem, moją kicią itp. Myślę, że tak będzie lepiej dla Was, obserwujących – możecie wybrać to, co Was interesuje :) Zachęcam do obserwowania!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)