Wyzwanie 31 zdobień paznokci czas start! + jak to wyglądało dwa lata temu


Od kliku lat lakieromaniaczki z całego świata we wrześniu podejmują się wspólnego wyzwania „31 day nail art challenge”. Przez cały miesiąc codziennie malują paznokcie interpretując zadany temat. Każdego dnia motyw przewodni jest inny, co roku według tego samego harmonogramu. 31 zdobień to bardzo dużo, to prawdziwe wyzwanie! Ale także ogromna przyjemność oraz satysfakcja. W tym roku ja też biorę udział :)
#31DC2016 czas zacząć!To będzie bardzo twórczy wrzesień!


Próbowałam dwa lata temu i udało mi się przygotować 31 zdobień paznokci, ale na opublikowanie ich w terminie już mi zabrakło czasu. W tym roku próbuję jeszcze raz!
Ale zanim zaczniemy pokażę Wam kilka archiwalnych zdjęć z mojego #31DC2014 :) Przy okazji zobaczycie, jaki niesamowity postęp zrobiłam przez ostatnie dwa lata zarówno w tworzeniu zdobień jak i ich fotografowaniu. Ja jestem zaskoczona, że różnica jest aż tak ogromna! A tutaj w sumie wrzuciłam tylko te najładniejsze, na resztę ciężko mi patrzeć ;)


Tak było dwa lata temu... 31DC2016

tak mi się to zdobienie podoba, że chyba zrobię coś podobnego. 
PS. tej buteleczki białego lakieru już nie mam - skończyła się i kupiłam nową ;)

Dwa lata temu postanowiłam, że będę też malować na paznokciach koleżanek, bo moje nie wytrzymałyby codziennego kontaktu ze zmywaczem. I to właśnie zdobienie nosiła moja znajoma.
W tym roku cisnę na własnych pazurkach z bazą peel-off UNT :) 

U mojej koleżanki fioletowy Essie "Full Steam Ahead". Ten kolor jest taki piękny! Chyba muszę go wyciągać z szuflady na dzień 6 z fioletowymi paznokciami. 

To jest termiczny lakier, a ja nie pokazałam gradientowego przejścia kolorów, eh. Teraz zrobię to lepiej! ;) 

Oczywiście nie mogło zabraknąć lisów. Kto jeszcze pamięta "What does the fox say"? 


Obraz taki ładny, moje paznokcie takie sobie. Chyba warto to powtórzyć! 


Znowu lisy, w sumie już mi się cała galeria lisich paznokci uzbierała ;) Wzorki wg zdobienia Wondorously Polished Wszystkie posty z 31DC2014 znajdziecie tutaj.  
Jak oceniacie moją zmianę w zdjęciach na bloga na przestrzeni ostatnich dwóch lat? Widać różnicę? A w tym roku... #31DC2016 

Kto już widział pierwsze wzory z tego roku - czerwone i pomarańczowe?


Szczegóły na temat całej akcji jak zawsze na blogu Chalkboardnails. Od niej także pobrałam tą grafikę :) Nie będę publikować codziennie wpisów z nowym zdobieniem, na blogu będą się tylko pojawiać 10-dniowe podsumowania. Jeżeli jednak chcecie na bieżąco śledzić moje poczynania, to zapraszam do social media - tam każdego dnia wrzucam nowe zdjęcie i video zdobienia #31DC2016!


10 dni to długa przerwa między wpisami, ale oprócz tego we wrześniu pojawią się także inne artykuły na blogu. Zatem do przeczytania niedługo! A ja lecę przygotowywać kolejne wzorki w wyzwaniu :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)