4 lata blogowania, nowy szablon i drugi blog!


 


Czy wiecie, że w tym roku blog obchodził czwarte urodziny? Wow, ale to zleciało!


Takie tam moje zdjecia paznokci sprzed 4 lat. Przynajmniej się wczuwałam w aranżowanie ładnego tła i rekwizytów :P 


4 LATA TEMU NA CIENISTOŚĆ.PL…

Kolejny raz nie znalazłam czasu, żeby jakoś szczególnie świętować tę rocznicę. Obiecuję sobie i Wam, że za rok ogarnę coś szałowego, w końcu 5 lat to ładny jubileusz. A teraz po prostu usiadłam sobie z kubkiem herbaty i przejrzałam najstarsze wpisy. Jak zawsze ogarnia mnie wstyd, jak patrzę na te krzywe paznokcie, zalane skórki, koślawe wzorki i źle zrobione zdjęcia. Czasy się zmieniły, teraz nikt już by takiego bloga nie oglądał :P Ale cieszę się, że miałam szansę dołączyć do społeczności lakieromaniaczek właśnie wtedy i że przez te cztery lata zrobiłam niewiarygodny postęp. Teraz mój blog, moje zdobienia i zdjęcia prezentują się całkiem nieźle i przepełnia mnie radość na myśl ile się nauczyłam i ile fajnych chwil przeżyłam :)W sumie niektóre zdobienia chętnie bym teraz odtworzyła ;) 

NOWY SZABLON

Od dawna należało tu zrobić remont, ale ciężko mi się było za to zabrać. Koszmarny brak czasu mocno krzyżował wszystkie moje plany. Do tego nie wiedziałam, czy mam poprawiać stary szablon (layout „Lara” do teraz mi się podoba) czy szukać czegoś nowego. W końcu znalazłam szablon, który odpowiadał moim preferencjom i wreszcie wyglądał super – kupiłam go na stronie Karografia.pl.
Chciałabym tutaj podziękować Karolinie z Karografii za cudny szablon i Madl-len za pomoc i wskazówki! PS. grafikę na początku posta stworzyłam na podstawie „kreatora scen” autorstwa Madl-len – możecie go pobrać tutaj.


Pożegnajmy szablon Lara (będę trochę tęsknić;)), przywitajmy GLOW.
Jak Wam się podoba ta zmiana? 

  
Jeszcze mnie czeka dorobienie głównego banera na blogu. Wstępny projekt już jest, ale rysowanie jeszcze trochę potrwa. Chciałabym, żeby było ładnie i w moim stylu :)


Mam też trochę poprawek do wprowadzenia, stąd moje pytanie do Was – jak oceniacie ten szablon? Napiszcie mi proszę swoje uwagi, żebym wiedziała, nad czym jeszcze popracować jeszcze oraz co Wam się podoba :)

PAULINAWEIHER.PL – DRUGI BLOG

Po miesiącach kombinowania w końcu postanowiłam – zakładam drugiego bloga. Jest mnóstwo rzeczy, o których chciałabym rozmawiać, którymi chciałabym się podzielić, ale jednocześnie chciałam tutaj pozostać przy tematyce paznokciowo. Taki lakierowy blog jest super, ale siedziały we mnie te wszystkie inne tematy i wreszcie stworzyłam sobie odpowiednie miejsce, aby o nich opowiadać.
Blog działa już od miesiąca, a wpisy pojawiają się tam częściej niż tutaj – są dla mnie mniej czasochłonne. Wciąż moim priorytetem są lakiery i Cienistość.pl, ale cieszę się, że mam też drugiego bloga. Druga strona będzie bardziej prywatna, lifestylowa, dlatego nie kombinowałam z drugą nazwą, tylko postawiłam na imię i nazwisko w adresie. Poruszam tam tematy związane z urodą, rysowaniem, a w planie są też wpisy biotechnologiczne i związane ze zdrowym trybem życia. Zapraszam serdecznie!Posty na drugim blogu, które mogą Cię zainteresować:

  
Przesyłam uściski dla wszystkich lakieromaniaczek! xoxo
  
No to z okazji 4 urodzin bloga czas na śpiewanie sto lat i uściski dla najważniejszej osoby tutaj, czyli dla Ciebie, moja kochana czytelniczko! Powodem, dla którego założyłam cienistość.pl było pragnienie dołączenia do społeczności blogerek-lakieromaniaczek i udział we wspólnych rozmowach i wyzwaniach. Od tego czasu mnóstwo z Was spotkałam na żywo, z wieloma z Was rozmawiałam poza blogiem w social media i mailowo i jeny, bardzo, bardzo, bardzo się cieszę z tych wszystkich rozmów i znajomości! Dzięki, że jesteście ze mną i razem tworzymy grupę lakieromaniaczek! 
Miliony uścisków dla Was!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)