Zimowe zdobienia paznokci

Zimowe zdobienia paznokci


W grudniu miałam straszną fazę na zimowe paznokcie. Śniegu wtedy jeszcze nie było, ale ja namiętnie stemplowałam sweterki i śnieżynki. Śnieg przyszedł, po kilku dniach stopniał, a wraz z nim zniknęła moja ochota na wzorki dopasowane do pory roku. Ostatnio moim zdobieniom bliżej do gorącego lata i wakacji, ale została mi spora galeria zdjęć zimowych zdobień. To chyba najwyższy czas, żeby je Wam pokazać!
6 pomysłów na bożonarodzeniowe zdobienie paznokci

6 pomysłów na bożonarodzeniowe zdobienie paznokciMiałam całą przerwę świąteczną pisać posty! Miałam Wam opowiedzieć o Blogowigilii, pokazać świąteczne i sylwestrowe paznokcie, zrobić podsumowanie minionego roku... I słabo no. Ale przynajmniej się wyspałam. I nie ma aż takiego wstydu, w końcu zdążyłam z pokazaniem bożonarodzeniowych zdobień przed dniem Trzech Króli ;)

Przedstawiam Wam 6 grudniowych wzorów. Wszystkie w świątecznej gamie kolorystycznej "biały-czerwony-zielony" :)


  

Mikołajkowe skarpety i bombki choinkowe (płytka BP-82). Kolorowe wzorki zrobiłam metodą stemplowanych naklejek, a na pozostałych paznokciach dołożyłam ośnieżone drzewka (płytka BP-01).

Dwa razy stemple z płytki BPL-032. Bardzo fajna płytka, te drobne wzorki są urocze. Niestety moim zdaniem cało-paznokciowe wzory są nieco za duże, na pazurkach moich i moich koleżanek mieści się tylko mały fragment. A szkoda, bo to naprawdę piękne motywy zimowo-świąteczne.
Czas na płytkę Blueberry 03, która na pewno dostanie niebawem tytuł Miss Płytek. Jest prześliczna! Zachwyca mnie jej szczegółowość, drobne wzory i wysoka jakość. Ostrokrzew jest doskonały!
Pozostałe wzory z tej płytki zobaczycie już niedługo, ponieważ szykuję dla Was wpis pt. "Zimowe wzory na paznokcie" ze stemplowanymi sweterkami i śnieżynkami :)
I czas na coś ręcznie malowanego. Ten wzór zgapiłam w zeszłym roku od Kropki. Jest świetny! Do tego bardzo łatwo go wykonać, bo składa się z kilku prostych kresek i kropek. Jestem ciekawa, które zdobienie zostanie Waszym faworytem w tym zestawieniu!
Jak tam święta? Mam nadzieję, wypoczęliście tak jak ja :) 

PS. A pamiętacie moje poprzednie świąteczne zdobienia?
- Choinki i kotek-mikołaj (i jeden z moich ulubionych kocich gifów na koniec;))