Najmodniejsze zdobienia paznokci w 2016 – trendy z wybiegów i moje propozycje

Najmodniejsze zdobienia paznokci w 2016 – trendy z wybiegów i moje propozycje


Pamiętacie moje podsumowanie trendów 2015 z zeszłego roku? W tym roku również przygotowałam dla Was podobne zestawienie zdjęć i analizę najmodniejszych kolorów i zdobień, wraz z moimi propozycjami na proste w wykonaniu i supermodne zdobienia paznokci. Nowością na blogu są videotutoriale, które dla Was nakręciłam, aby jeszcze łatwiej było przenieść inspiracje z wybiegów do własnego stylu.

Część zeszłorocznych hitów została z nami, jak na przykład kolor niebieski i srebrny, paski oraz „negative space”, a moje ostatnie pomysły wciąż są aktualne. Co nieco się jednak zmieniło. Niechlujne styl nabrał formę znanej techniki „dry brush”. Gorącym hitem są wzory w szachownicę, żółte paznokcie oraz paski i linie.
Blogowa ankieta kwiecień 2016 – wyniki

Blogowa ankieta kwiecień 2016 – wynikiWczoraj wieczorem zamknęłam blogową ankietę, czas zatem na przedstawienie wyników. Nie będę się skupiać na samych danych statystycznych, a raczej na wnioskach, jakie z nich wyciągnęłam, ponieważ Wasz głos ma wpływ na to, jak będzie wyglądała moja internetowa działalność w najbliższym czasie.