Leśne wzory na panokciach - trzeci tydzień wyzwania #creativeNAILpartyCześć dziewczyny! Przedstawiam Wam moje zdobienia paznokci na trzeci tydzień projektu #creativenailparty. Tym razem tylko trzy, bo czas mnie goni i nie udało mi się więcej przygotować. Dwa są ręcznie malowane, a jedno to stemple. Miłego oglądania!


 


Mój pierwszy leśny wzór to zimowe, świerkowe gałązki malowane czarną i białą farbką akrylową. Jednak główną ozdobą tego zdobienia jest przecudny lakier Sense&Body „Świetliki nocą”. Skończyłam już robić swatche kolekcji „Polish Forest”, zatem spodziewajcie się artykuły na temat tych lakierów jeszcze w tym tygodniu. A jest na co patrzeć, kolory i wykończenia mają cudne!


 

To zdobienie pokazywałam już we wpisie z zestawami „Polish French Set”. Wciąż nie mogę się napatrzeć jak duet „Srebro” cudnie się sprawdza w stemplowaniu!

Przeczytaj też: "Zestawy „Polish French Set” na karnawał i studniówkę. Srebro, złoto i węgiel - swatche i recenzja"


Ostatnie zdobienie przygotowałam na konkurs organizowany na facebookowej grupie „Paznokcie – inspiracje i rady” (btw to fantastyczna grupa, polecam serdecznie!). Bazą jest lakier Orly „Au Champagne” w kolorze złamanej bieli, uwielbiam go! Wzorki malowałam ręcznie przy pomocy farbek akrylowych.
Jutro zbieram maile z pracami wszystkich uczestniczek wyzwania i wieczorem publikuję trzecią już galerię zdobień :) Mam nadzieję, że uda mi się wtedy też odpisać na zaległe komentarze i wiadomości.

Zaglądajcie na Instagrama @creativenailparty i śledźcie nasz projektówy hashtag #creativenailparty :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)