Rozświetlacz na paznokciach? Make Up Revolution Strobe Highlight
Na spotkaniu blogerek MAYbe Beauty dostałam zachwycający rozświetlacz Make Up Revolution Strobe w odcieniu “Flash”. Jestem nim totalnie oczarowana, ponieważ… opalizuje na zielono! Wygląda tak nieoczekiwanie, że zaczęłam się zastanawiać, czy można by go wykorzystać także w zdobieniu paznokci. Może uda mi się uzyskać blask zbliżony do efektu syrenki? Zobaczmy!

Ten piękny rozświetlacz szerzej opisałam na moim drugim blogu, paulinaweiher.pl. W tamtym poście znajdziecie swatche, krótką recenzję i video z makijażem. „Flash” wygląda bosko nie tylko na policzkach, ale także nakładany jako cień do powiek!

Przeczytaj też: Zielony rozświetlacz?! Make Up Revolution Strobe „Flash” - swatch i recenzja


Rozświetlacz wtarłam palcem w świeżo nałożony, ale już suchy lakier Inglot 397 o ślicznym, niebiesko-turkusowym odcieniu. 


Rozświetlacz nałożyłam na zwykły lakier. Po pomalowaniu paznokci kolorem odczekałam chwilę, aż lakier przestanie być mokry, ale nie na tyle długo, żeby zupełnie stwardniał. A potem delikatnie wtarłam palcem rozświetlacz. Wszystko możecie zobaczyć w poniższym video (razem z jednorożcowymi, uroczymi stemplami:)).Stempelki pochodzą z przeuroczej płytki B. Loves Plates 00 "Rainbows and Unicorns" - post na jej temat już niedługo!


Rozświetlacz, choć zielony, nie jest duochromowy, dlatego dał jedynie efekt lekko metalicznego shimmeru. Wygląda to całkiem ładnie, ale w żaden sposób nie przypomina efektu syrenki. Mimo wszystko chętnie poeksperymentuję dalej z innymi odcieniami rozświetlacza, bo ładnie wyglądają takie błyszczące paznokcie :)


Jak Wam się podoba taki pomysł? Kto spróbuje? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)