Kolorowe moro i witrażowe paznokcie - "Europa", z projektu "Kontynenty"


Podróżując po Europie i zwiedzając europejskie miasta najczęściej ogląda się kościoły. Nic to dziwnego, religia chrześcijańska to jeden z najważniejszych elementów europejskiej kultury. Ja osobiście wolę oglądać góry i lasy, ale doceniam piękno wystroju wielu kościołów. Najbardziej zachwycająco wyglądają kolorowe witraże – to moja inspiracja dla zdobienia z tygodnia siódmego projektu „Kontynenty”. Więcej prac z projektu zobaczycie TUTAJ.Dzisiaj przestawiam kolorowe „moro” na czarnym tle. Podobne zdobienie już kiedyś widziałam w Internecie i bardzo mi się spodobało. Musiałam skompletować pełen zestaw kolorystyczny, ale oto jest :) Dziwny produkt, na początku strasznie się głowiłam, jak go wykorzystać i niestety sięgam po dopiero teraz po raz pierwszy. Przypominało mi trochę zdrapaną ze ściany farbę ;)


Czarne tło to lakier Miss Sporty. Na jeszcze mokrą warstwę kładłam różne kawałeczki moro – metodą „wtapiania ozdób”. Całość przykryłam zwykłym bezbarwnym lakierem (Lovely) aby się lepiej trzymało. Na wierzch dodatkowo Seche Vite.W najbliższym czasie zamieszczę podsumowujący post z zestawieniem wszystkich zdobień z „Projektu Kontynenty” wraz z dodatkowym mani na zakończenie :) 

Aktualizacja: Moro zmywa się zaskakująco łatwo - rozpuszcza się wraz z lakierem pod wpływem zmywacza (używałam różowej Isany)! :D częściej muszę wykorzystywać je do zdobień, skoro tak przyjemnie schodzi.

5 komentarzy:

 1. super- a sam pomysł niesamowicie oryginalny!
  muszę wypróbować ten gadżet od Ciebie :)
  dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale kolorystyczna bomba! Świetne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł bardzo ciekawy, ale pazurki słabo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł! I ja się zastanawiam nad zmalowaniem kiedyś witrażowych paznokci.

  OdpowiedzUsuń

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)