Podsumowanie projektu „Kontynenty”: Morza i oceany :)


Dzisiaj czas na podsumowanie projektu „Kontynenty”. Tym razem w poście na zakończenie nie będę przedstawiać wszystkich zdobień – zamiast tego zapraszam do nowej zakładki „Projekty” :)
Postanowiłam znowu urządzić sobie dodatkowy, ósmy tydzień uzupełniający – tematem przewodnim są „Morza i oceany”. Nie ma co dużo pisać – zapraszam do oglądania zdjęć :)Lakierem tła jest przepiękny Wibo Express Growth nr 355. Wydaje mi się, że ma wykończenie foliowe. Schnie błyskawicznie, bardzo dobrze kryje – ja nałożyłam dwie warstwy, ale na poniższych zdjęciach dla porównania na paznokciu palca serdecznego jest tylko jedna. Później domalowałam także i tam drugą warstwę i posypałam mieszanką sypkiego brokatu w dwóch odcieniach niebieskiego. Jeny, jak mi się końcowy efekt spodobał!! Na pozostałe paznokcie nałożyłam naklejki „rybki” ze sklepu Alphanailsstylist i ozdobiłam jedną warstwą brokatowego topu Essence nr 13 Mrs and Mr Glitter.

  

 Jak Wam się podoba?
Przesyłam podziękowania dla Mixoflife za zorganizowanie projektu :)
Wszystkie prace uczestniczek zostały zebrane TUTAJ.


Zapraszam też do kwiatowego projektu Lavender "W kolorach wiosny"! :D
9 komentarzy:

 1. Fajnie zrobione, efekt jest ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ślicznie!
  chętnie wzięłabym udział ale już mam za dużo projektów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj zakochałam się w tym zdobieniu :D Taka głęboko, ciemna woda. Ryba, bąbelki :D Cudo!

  OdpowiedzUsuń
 4. cudownie to wykonałaś i piękne kolorki użyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No tak - morza i oceany idealnie pasują jako dodatkowy motyw do kontynentów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam ten lakier, którego użyłaś jako tła. Bardzo go lubię, ale zaczął odmawiać już posłuszeństwa. Inne odcienie dłużej zachowują swoją przydatność do malowania ;).

  OdpowiedzUsuń

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)