KONKURS "Paznokcie Panny Młodej"


Dobrze wiem, że wszystkie lakieromaniaczki lubią konkursy. Dlatego przygotowałam dla Was coś specjalnego – konkurs na paznokcie Panny Młodej. Sezon ślubny w pełni, na pewno wiele osób szuka teraz inspiracji na ten wyjątkowy dzień, może poszukamy pomysłów wspólnie? Czekam na Wasze propozycje!

W organizacji konkursu pomaga mi moja przyjaciółka Agnieszka. Przyzna ona jedno dodatkowe wyróżnienie osobie, której zdobienie paznokci spodoba jej się najbardziej. A pomysł zwycięzcy zostanie przeniesiony przeze mnie (o ile będę w stanie ;)) na dłonie Agnieszki, aby zadać szyku w dniu jej ślubu w sierpniu!

Tym razem nie stawiam warunków obserwowania/polubienia/udostępniania i już nigdy więcej tak nie zrobię, ponieważ nie o to w tym chodzi. Mamy się przede wszystkim dobrze bawić! Liczę jednak na Waszą pomoc w rozgłoszeniu konkursu, potrzebuję Waszego zaangażowania! Pomożecie?

Zadanie konkursowe: przygotowanie zdobienia paznokci dla Panny Młodej.
Czas: do godziny 23:59 dnia 4 sierpnia 2014
Zwycięzcami zostaną: Pierwsze miejsce wybiorę ja, wyróżnienie publiczności zostanie przyznane na drodze głosowania wśród uczestników konkursu, wyróżnienie Agnieszki dostanie osoba wybrana przez nią.
Nagrody: fundowane przeze mnie, szczegółowe zdjęcia pod regulaminem. Jeżeli zgłosi się dużo osób, to zwiększę pule nagród o kilka atrakcyjnych niespodzianek :) Plus niespodzianka od Agnieszki.
 
Regulamin – proszę o zapoznanie się!
1.      Organizatorem konkursu i sponsorem nagród jest autorka bloga cienistosc.pl theCieniu.
2.      Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować zdobienie paznokci do hasła konkursowego „Paznokcie Panny Młodej”
a.       Zdjęcia pracy (maksymalnie dwa dla każdej z prac) należy wysłać na adres cienistosc@gmail.com
b.      Zgłoszenia można przesyłać od chwili opublikowania tego posta do godziny 23.59 dnia 4 sierpnia 2014.
c.       Zdobienie musi być wykonane na co najmniej 4 paznokciach jednej dłoni i to minimum, jakie ma być przedstawione na zdjęciach
d.      Można przysłać jedną pracę już opublikowaną (na blogu) – zgłoszenie należy wtedy przesłać jako link do posta z publikacją z oficjalnego maila blogowego podanego na stronie bloga
e.       Można przysłać dowolną ilość nigdzie jeszcze nie opublikowanych prac, pod warunkiem, że na zdjęciu będzie widoczna karteczka z napisem „Paznokcie Panny Młodej”
3.      Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na publikację prac w postach konkursowych i zakładce bloga dedykowanej paznokciom ślubnym na stronie cienistosc.pl. Każda opublikowana na tej stronie praca będzie podpisana podanym pseudonimem i opatrzona przesłanym w zgłoszeniu linkiem do strony autora.
4.      Pierwsze miejsce i zestaw nagród stanowiącą około 75% wartości całej puli zostanie przyznane autorowi najładniejszej pracy wybranej przez organizatora. Prace osoby, która zajęła I miejsce nie biorą udziału w głosowaniu.
5.      Drugie miejsce i i zestaw nagród stanowiącą około 25% wartości całej puli zostanie przyznane autorowi pracy, która wygra w głosowaniu. Głosowanie będzie trwało tydzień, a prawo oddania głosu przysługuje wyłącznie uczestnikom konkursu. Każdy głosujący będzie miał 3 punkty do dowolnego rozdysponowania między pracami konkursowymi.
6.      Specjalna nagroda niespodzianka zostanie przyznana osobie wybranej przez Agnieszkę. Uwaga – może to być osoba, która zajęła pierwsze lub drugie miejsce, ale nie musi – wybór w pełni należy do Agnieszki i jest niezależny.
7.      W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie bądź niepełnoletnie od 16 roku życia za zgodą rodziców lub opiekunów.
8.      Część lakierów sponsorowanych przeze mnie jest używana (maksymalnie 1 raz; adnotacje przy liście poniżej). Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z akceptacją tego faktu. Nagrody nie podlegają reklamacji. Lakiery te są w dobrym stanie.
9.      Nagrody wysyłane są na koszt organizatora, wyłącznie na terenie Polski.
10.  Osoby oszukujące (np. poprzez kradzież cudzej pracy) zostaną zdyskwalifikowane.
11.  Wyniki dotyczące pierwszego miejsca zostaną ogłoszone na blogu cienistosc.pl w przeciągu 7 dni od zakończenia konkursu. W tym samym momencie rozpocznie się tygodniowe głosowanie w wyniku którego zostanie wyłonione II miejsce – wynik zostanie podany dzień po zakończeniu głosowania razem z przyznaniem wyróżnienia Agnieszki.
12.  Laureaci mają tydzień od ogłoszenia wyników na skontaktowanie się ze mną mailowo korzystając z adresu z którego wysłali zgłoszenie w sprawie wyboru i wysyłki nagród. Jeżeli tego nie zrobią w podanym terminie, to nagroda przypadnie kolejnej osobie.
13.  Poszczególne przedmioty z puli nagród rozdziela między wygranych organizator. Osoby, które wygrały zostaną poproszone o wysłanie wraz z adresem listy nagród, które najbardziej przypadłyby im do gustu – jako organizator postaram się w miarę możliwości choć częściowo rozdzielić nagrody tak, aby każdy był zadowolony, ale ostateczna decyzja należy do mnie.
14.  Nagrody zostaną wysłane w przeciągu 5 dni roboczych od otrzymania wszystkich maili z danymi do wysyłki.
15.  Na każdy mail zgłoszeniowy odpowiadam w celu potwierdzenia dostarczenia wiadomości do 48h. W razie problemów proszę o dodatkowy kontakt w komentarzu na blogu lub facebooku.
16.  Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie, w tym odwołania konkursu, bez podania przyczyny.
  

Nagrody: 
  
 Nowe lakiery Essie
 Nowe lakiery Life
 Nowe neonowo-marmurkowe Lemaxy
 Nowy neonowo-fioletowy Flormar
 Kilka nowych fioletowych lakierów
 Lakiery Wibo - nowe
 Gadżety - karuzela z gwiazdkiami, wodne naklejki - wzór "ciapek", srebrny pigment Essence - wszystko nowe
Kremowo-niebieski Coral i ciemnofioletowy Softer - nowe
Paese fioletowo-niebieski z shimmerem, wypróbowany na tipsie
Brokatowy Clarie's - nowy

 + kilka niespodzianek!!
  
Baner do (dobrowolnego!) udostępnienia: 


Pamiętacie mój poprzedni konkurs „W kotki”? Weźmiecie udział w tym?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)