Sweet, hot and bling bling


Uwielbiam babskie spotkania z malowaniem paznokci! Dzisiaj pokażę efekty takiej sesji przed wspólnym pokazem tańca. Każda z nas miała zdobienie dopasowane do siebie, każde w innym stylu. Do tego wykonane ekspresowo, bo trzeba było szybko się zbierać do klubu na próbę. Jest słodko, gorąco i błyszcząco!


Agnieszka wybrała różową słodycz. Cukierkowy lakier z białymi drobinkami to Golden Rose Jolly Jewels nr 109, natomiast jaskrawy róż pod stemplem to stary Wibo z serii Extreme Nails. Wzorek muffinki pochodzi z dużej płytki XY13 kupionej w sklepie Promoto na allegro.


Dla Alex gorący miks zwierzęcych wzorów z cieniowaniem w kolorach reggae. Niestety już nie pamiętam jakich lakierów użyłam do gradientu, ale na pewno były to kremy – czerwony, żółty i zielony. Wzorki pasków to stemple z płytki XY13. Na paznokciu kciuka znalazła się stemplowana głowa tygrysa z płytki MoYou London z kolekcji „Suki” nr 01.


U mnie lansiarski błysk. Czarna baza to Wibo Express Growth nr 34. Srebrne stemple również z płytki XY13, natomiast brokat to lakiery Colour Alike z serii „Rio de Balango”. Położyłam po jednej wastwie „Los Diamentos” i „Oto El Złoto”. Już je u kogoś widziałam razem i ogromnie mi się to połączenie podoba! Miałam tylko 15 minut na to mani, dobrze, że się jako tako udało :) 


Jaki styl spodobał Wam się najbardziej? Co najczęściej wybierają Wasze koleżanki na babskim wieczorze? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)