Mam paznokcie jak Afrodyta

Na zakończenie wakacji i zakończenie paznokciowego projektu „Wakacje w Polsce” przedstawiam zdobienie dedykowane moim rodzinnym stronom. Czy wiecie już, jaki to rejon Polski? :)Zdjęcie z facebookowej zagadki – zostało zrobione ze szczytu klifu między Gdynią a Sopotem. To przepiękne miejsce, doskonałe na spacer praktycznie o każdej porze roku. Dziś pokazuję Wam zdobienie paznokci inspirowane właśnie tym krajobrazem. Projekt „Wakacje w Polsce” rozpoczynałam nad Bałtykiem i chciałabym go zakończyć na plaży, wśród morskich fal. Z Trójmiastem jestem związana praktycznie od zawsze i bliskość morza jest dla mnie czymś tak naturalnym i oczywistym, że nie wyobrażam sobie innego wzoru na zakończenie zabawy.


Bałtycką lagunę oddaje gradient z dwóch lakierów Colour Alike - „Niebieskie migdały” i „To był maj”. Plażowy lakier to Lovely Snow Dust – jest z zimowej kolekcji, ale ten cudny złoty piasek równie dobrze jak widać pasuje do letnich zdobień. Wszystkie trzy nakładałam gąbką . Bardzo podoba mi się to, jak złoty brokat pięknie połyskuje na paznokciach, choć zmywanie go ze skórek to była masakra. Dodatkowo ozdobiłam paznokieć palca serdecznego – dodałam białe fale wystemplowane z płytki MoYou London Suki collection 01 oraz muszelki i półperełki ze sklepu Born Pretty Store.Podsumowanie projektu "Wakacje w Polsce" wkrótce na blogu Edyty [klik], a moje prace możecie obejrzeć w zakładce projekty [klik]

Jestem bardzo zadowolona z tego zdobienia, jak dla mnie to wzorek godny Afrodyty! Metalowe muszelki są przecudowne i chętnie użyję ich ponownie :) A jak Wam się podoba? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)