Ładniejsze paznokcie i postępy w ich malowaniu – czy to możliwe?

Często dziewczyny komentują moje zdobienia słowami „ja to nawet pomalować równo nie umiem” lub „mam takie brzydkie, krótkie i krzywe paznokcie”. Kochane, chciałabym Wam pokazać, że nie ma co narzekać, tylko trzeba zacząć działać, bo wszystko to co Wam się nie podoba można zmienić! To jest możliwe! Same zobaczcie – oba zdjęcia, które tu pokazuję, przedstawiają moje dłonie. Przyjżyj się i sama powiedz, czy jest różnica?


Po raz pierwszy pomalowałam sobie paznokcie 3 lata temu. Sam jeden kolor to było mało, więc szybko zaczęłam się bawić w zdobienia. To nic, że paznokcie krzywe. To nic, że najwięcej lakieru było na skórkach. Ja i tak pękałam z dumy i niezrażona ćwiczyłam i kombinowałam dalej. Na początku było tak słabo, że zdjęcie jednego z moich pierwszych zdobień trafiło na stronę „Beka z prac pseudostylisek”.


Zdecydowanie nie jestem perfekcjonistką, ale mimo wszystko staram się być coraz lepszą. I wiecie co, nawet mi wychodzi. Paznokcie mam coraz ładniejsze, coraz rzadziej zalewam skórki lakierem i moje zdobienia są coraz efektowniejsze. Nawet zdjęcia robię lepsze!


Tutaj odtwarzam swoje pierwsze sfotografowane zdobienie paznokci. Kotek malowany za pomocą szablonu plus czarny, „pękający” lakier. Wcześniej na tle żółtego lakieru Lemax, w nowszej wersji ze złoto-holograficznym Colour Alike. Nawet lakiery mam teraz bardziej szałowe niż kiedyś haha!

Kilka miesięcy temu Puszka organizowała na swoim blogu projekt „Try again”, w którym odtwarzamy swoje stare zdobienia, aby zobaczyć różnicę i pokazać rozwój swoich umiejętności. Mimo chęci, nie wyrobiłam się wtedy z publikacją tego posta. Ale aby uczcić to, że Puszka wznawia swojego bloga po długiej przerwie, tak na zachętę, wygrzebałam te foty z archiwum. No i taka epicka zmiana nie może zalegać na dysku! ;)


Nie wiesz jak zadbać o paznokcie? Zajrzyj tutaj [klik].
Chcesz zobaczyć moje początkowe zdobienia paznokci? Obejrzyj zdjęcia tutaj [klik].
A może chcesz zacząć zabawę ze zdobieniem paznokci? Przygotowałam kilka tutoriali o różnymstopniu trudności [klik].

Powodzenia! I dziel się rezultatami! Chętnie obejrzę Wasze prace, pokażcie, jakie robicie postępy i jakich zmian dokonujecie!  Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak maluję paznokcie, co mnie interesuje i ogólnie - co robię, to polub mnie na facebooku i zaobserwuj na Instagramie. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej - kliknijcie mnie na bloglovin! Możesz też skorzystać z ikonek poniżej i udostępnić tego posta swoim znajomym, będę wdzięczna. 
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)