Pomaluj w sobie zwierzę! Zdobienie paznokci "animal print"

Przede mną lakierowe wyzwanie – zdobienie paznokci w stylu „Animal print”. Takie zadanie przewidziała Sabi dla uczestników projektu „Nailart”. Długo szukałam pomysłów, żeby zrobić coś więcej niż tylko proste lamparcie ciapki i pokazać Wam coś fajnego – zobaczcie co namalowałam!


Korzystałam z tutorialu Luxuriousnails. Zdecydowałam się na dodatek srebra, żeby paznokcie pasowały mi do stroju na dzisiejszy występ (o którym napiszę niebawem!). Choć przyznaję, że pewnie w kolorze zdobienie by wyglądało lepiej.


Zdecydowanie Sally Hansen "White on" to mój ulubiony biały lakier ze względu na krycie. Jest świetny, jedna grubsza warstwa wystarczy i już mogę malować dalej. Jest trochę gęsty i nie nadaje się do nakładania cienkich warstw, ale mimo to polecam!
  


Zdobienie przygotowałam do projektu „Nailart” [szczególy na blogu Sabi Nails]. Mam jeszcze do nadrobienia zaległe stemple – plan już jest, ale z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam to odłożyć. Spodziewajcie się jednak fotek na blogu w najbliższym tygodniu!


Kto z Was lubi zwierzęce motywy na paznokciach?

Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak maluję paznokcie i ogólnie - co robię, to polub mnie na facebooku i zaobserwuj na instagramie. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej - kliknijcie mnie na bloglovin! Możesz też skorzystać z ikonek poniżej i udostępnić tego posta swoim znajomym, będę wdzięczna. 
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)