Najcudowniejsza torebka na świecie. Wreszcie ją mam!

Kobieca torebka. Znalazłam swoją idealną wymarzoną. Stylowa, zadziorna, urocza, wygodna, szałowa. Żaden to Louis Vuitton, Chanel ani Michael Kors. To coś więcej. To LIS.


Śpiący lisek, z mięciutkiej skórki. Słodziak! Marzyłam o nim od dawna i wreszcie jesteśmy razem. Mam dużo torebek, ale lis je zdominował, jest bezkonkurencyjnie fantastyczny.


W rzeczywistości jest pomarańczowy, to tylko jego czar wpływa na rzeczywistość i podmienia kolor w aparacie. Jest zbyt piękny, żeby dać się uchwycić czemuś tak banalnemu, jak zdjęcia. Przyleciał do mnie z rosyjskiego Krukrustudio. Torebki stamtąd to prawdziwe dzieła sztuki – wzbudzają emocje. Ja jestem zachwycona!


Mojego liska wyprowadzam na spacer w weekendy. Elegancki obiad, spacer po parku, randka w kinie – to są miejsca dla niego. Razem czujemy się świetnie, a ja promienieję radością.

Co myślicie o moim nowym towarzyszu?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)