Wykrzywiony Grumpy Cat i pastelowy zestaw OPI Sheer Tints

Grumpy cat i pastelowa tęcza? Takie rzeczy tylko na paznokciach!


Opi Sheer Tints – moje małe marzenie wreszcie się ziściło, zestaw lakierów mam i ja. Są prześliczne i dają mnóstwo możliwości (które dzielnie kolekcjonuję na tablicy na Pintereście;)). To pierwsze zdobienie raczej mi nie wyszło, ale w planach mam następne – zobaczycie za tydzień, że będzie lepiej.Sabi zarządziła tydzień „Icon” w swoim projekcie „Nailart”. To spore wyzwanie, gdyż większość propozycji to ręcznie malowane „obrazki”. Dzisiaj niestety nie jest mój dzień i choć Grumpy Cat na paznokciach się pojawił, to jednak gdzieś po drodze zagubił swój wdzięk. A miało być tak pięknie (patrz tutorial IHaveCupcake), szkoda, że zabrakło mi czasu, aby to poprawić. Tym razem nie będę rozpaczać, gdy pojawią się odpryski lakieru. Nie martwcie się, jutro będzie lepiej – zawsze miałam dobrą rękę do jelonka Bambi ;)  


Powiedzcie, nie jest aż tak źle? 

Jeśli chcesz więcej wiedzieć jak maluję paznokcie, czym się inspiruję i ogólnie - co robię, to polub mnie na facebooku i zaobserwuj na instagramie. Jeśli podobał Ci się ten post i chcesz więcej - kliknijcie mnie na bloglovin
Pokaż mi, że Ci się podobało i pomóż mi dotrzeć do innych udostępniając tego posta, będzie mi bardzo miło.
Dzięki, że jesteś ze mną!
theCieniu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)