Ślub i pierwsza rocznicaDzisiaj nie będzie żadnych typowo walentynkowych zdobień, ale wciąż to post pełen miłości. Opowiem Wam o moich ślubnych paznokciach i o zdobieniu na pierwszą rocznicę.


Ślubne zdobienie paznokci

Byłam tak rozemocjonowana, że zapomniałam o zrobieniu zdjęć ślubnych paznokci!. Te fotki zrobiłam kilka dni później i niestety zdobienie już nie wyglądało tak pięknie. Nie chciałam hybryd, a że u mnie szybko lakier odpryskuje, to swoje paznokcie malowałam w dniu ślubu. Miałam przez to nie za dużo czasu, ale w sumie i tak nie chciałam niczego skomplikowanego. Ponad rok wcześniej kupiłam swój wymarzony ślubny lakier – Orly „Au champagne”. To zmrożona, złamana biel z opalizującym shimmerem, piękny lakier. Do tego kwiatowe stemple z płytki B. Loves Plates „Flower Power”. Chciałam, żeby były w pasującym mi do reszty kolorze ciepłego fioletu, do stemplowania wybrałam holograficzny lakier Colour Alike.


Nie znalazłam żadnego zdjęcia sukni ślubnej, z którego nie musiałabym wycinać innych osób poza tą jedną fotką z przymiarki. Miałam stosunkowo prostą suknię, w kolorze złamanej bieli. Jedynymi ozdobami były kryształki przy wycięciu na plecach i ramiączkach. Do tego srebrne szpilki i torebka. Ślub zimowy, dlatego do kościoła założyłam też rude lisie futro. Wyglądało całkiem fajnie z tym wiankiem i bukiecikiem. Czułam się doskonale, wszystko było w moim stylu i bardzo mi się podobało!Kaszubskie kwiaty na rocznicę ślubu

Niedawno świętowaliśmy pierwszą rocznicę ślubu. Jak być może zauważyliście (tort weselny!) bardzo podobają mi się kaszubskie kwiaty. Jak tylko dowiedziałam się o „ludowej” płytce do stempli Blueberry 01 z tym wzorem, to wiedziałam, że użyję właśnie tego motywu na pierwszą rocznicę.


Zrobiłam „naklejki-kolorowanki” metodą „reversed-stamping”. Zazwyczaj nie chce mi się tyle bawić, żeby ozdobić tak wszystkie paznokcie, ale tym razem dzielnie zrobiłam 10 naklejek i piękne kolorowe kwiaty znalazły się na wszystkich paznokciach. Siedziałam nad tym 2-3 godziny, mnóstwo było z tym roboty, ale byłam niesamowicie zadowolona :D
  


Na blogu jest mnóstwo pięknych ślubnych paznokci – szukajcie ich pod tagiem „ślubne”. Dla ciekawskich – wpisy o moich planach i przygotowaniach to ślubu są oznaczone etykietą „tydzień ślubny”.

Natomiast walentynkowe serduszka znajdziecie na moim paznokciowym Instagramie @theCieniu.

Dużo szczęścia i miłości Kochani! Dzięki, ze jesteście ze mną!
Paulina @theCieniu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)