Galaktyczny lis i prezent urodzinowy

 

Ten prezent urodzinowy ma być dla mnie. Tak sobie bezczelnie wymyśliłam. Bo mam dzisiaj urodziny i mogę.Cudny czarny, holograficzny Colour Alike "Black Saint" to doskonały lakier do kosmicznych zdobień. 

Zatem mam do Was prośbę, bo to od Was chciałabym ten prezent otrzymać. Jeżeli podoba Wam się mój blog, to udostępnijcie gdzieś jakiś mój post. Zdobienie paznokci, które najbardziej Wam się podobało, wpis na blogu, który Wam się przydał lub filmik z tutorialem, który chciałybyście wypróbować. Możecie udostępnić mój post na Facebooku lub zachęcić kogoś do polubienia mojej strony. Na Facebooku, Twitterze, w wiadomości, dowolnie. Możecie publicznie, możecie użyć hashtag #urodzinycienia, możecie prywatnie.

Wymyśliłam sobie, że namaluję lisa w skafandrze, który dryfuje w przestrzeni kosmicznej. Ponoć wyobraźnia nie zna granic. 

Pomożecie mi w ten sposób dotrzeć do innych. Wiecie, że dzielnie pracuję nad rozwojem strony, nad uczeniem się i wymyślaniem nowych rzeczy i doskonaleniem jakości. Chciałabym, żeby mój blog się rozwijał, a moja twórczość zyskiwała nowych odbiorców. I tu Wasza pomoc jest nieodzowna.

Stwierdzam, że nie umiem w galaxy i moje nigdy nie wygląda tak, jak na Pintereście. No cóż, może następnym razem. Dziś całe szczęście lis przyfruwa na ratunek. 


A Wam dedykuję to, co namalowałam na paznokciach i na komputerze. „Galaktyczny lis” Was pozdrawia i razem dziękujemy – za Waszą obecność tutaj. Dziękuję! #miłość #kosmicznelisy #hologwiazdy #jednorożce


Taki lis! Sama malowałam ;) Choć jakoś specjalnie dumna nie jestem. Zdecydowanie jeszcze dużo ćwiczeń z rysowania na komputerze przede mną. Zapomniałam o odbłysku na hełmie i generalnie szału nie ma. Przydałoby się też więcej wolnego czasu :)

Też chcielibyście prezent? I w ogóle imprezę urodzinową? Spoko, szykuję dla Was same niesamowite rzeczy! Niestety potrzebuję na to sporo czasu, bo pracy przy tym jest mnóstwo, ale powoli będę wszystko Wam pokazywać :) Proszę o cierpliwość. A tymczasem lisek zaprasza Was w gwiezdną podróż.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)