Kolory zimy na paznokciach - Wasze prace na #creativenailparty
Oficjalnie zamykam pierwszy tydzień paznokciowego wyzwania #creativenailparty i przedstawiam Wam absolutnie przepiękna galerię zdobień paznokci w kolorach zimy! Och, jakie te prace są piękne!

Wasze prace - w kolejności zgłoszeń na maila :)
Klikajcie w pseudonimy autorek poszczególnych zdobień, żeby przeczytać wpisy blogowe :)
Każdy z czytelników może w komentarzach do końca tygodnia zagłosować na ulubione prace - macie trzy punkty do dowolnego rozdysponowania (np. jedna osoba 3 punkty, 3 osoby po jednym itd). W następnym podsumowaniu tygodnia dam znać, kto został przez Was wyróżniony i jeszcze raz opublikuję wybrane zdobienia :)


1. Kamila Rainbow Lyll 

2. Eliza Ok-W 

3. Snailing it!  


4. Eklerek 


5. Justine145 

6. Mrs. Puzel 

7. Nail Crazinesss 

8. Lyanna 

9. Flagelle Nailicious 

10. Adorianna 

11. Adrianna  


12. Pulinka 

13. MatMaja 

14. Mgielka M 

15. Barbrafeszyn 

16. Smart Lifestyle 

17. Arnell 

18. Ajsza nails 

19. Kasia.Love 

20. Owidia 

Owidia 


Poza zdobieniami paznokci, których zdjęcia dostałam na maila, sporo jest też prac na Instagramie pod hashtagiem #creativenailparty [klik], polecam obejrzeć całą galerię i zostawiać serduszka :)

Założyłam nowe konto na Instagramie @creativenailparty do repostowania zdjęć z wyzwania. Oczywiście dalej będę udostępniać wybrane prace na moim Facebooku i Instagramie @theCieniu, ale pomyślałam, że fajnie będzie stworzyć takie jedno miejsce specjalnie poświęcone projektowi.
Moje zdobienia pokazywałam w osobnym wpisie [klik].

Jestem ciekawa, które prace z tego tygodnia podobają Wam się najbardziej. Napiszcie w komentarzach!


Do wyzwania #creativenailparty można dołączyć w każdej chwili! Więcej o zasadach zabawy przeczytacie [tutaj] i [tutaj]. Zapraszam!


PS. Jeżeli kogoś tu nie ma to proszę o kontakt na maila cienistosc@gmail.com, to dodam brakujące zdjęcia :) Niestety bez maila nie jestem w stanie dodać pracy do tego podsumowania, bo jest za dużo osób i ciężko mi ogarnąć wszystkie social media, dlatego przypominam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj serdecznie na blogu cienistość.pl! Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji z oryginalnymi zdobieniami paznokci. Przygotowuję videotutoriale, tematyczne serie i przeglądy trendów. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)